Genç İstihdam Seferberliği - #Seninleyiz | Youthall
#Seninleyiz

Genç İstihdam Seferberliği

Youthall olarak 6 Şubat tarihinde gerçekleşen ve 11 ilimizi doğrudan etkileyen depremlerin sonuçlarını derin bir üzüntüyle takip ettik. Afetten etkilenen yüz binlerce insanın ihtiyaçlarını karşılamak için ilk günden bu yana farklı alanlarda destek olduk. Bu esnada yıllardır gençlerin istihdamına yönelik attığımız adımların en büyüğünü bu kez depremde etkilenen gençler için atma kararı aldık.

Hep beraber yapabileceklerimizin bu sefer daha da farkında olarak depremde etkilenen gençlere yalnız olmadıklarını hatırlatmak istiyoruz. Hiç olmadığı kadar birbirimize destek olmamız gereken bu günlerde gençlerin hayatına dokunmak isteyen şirketleri ve kurumları yakından ilgilendiren bir seferberlik başlatıyoruz. Depremden etkilenerek hayatını yeniden kurmaya çalışan, eğitimini devam ettirmek durumunda olan gençler için şimdi daha güçlü bir şekilde #Seninleyiz diyoruz.

Ne Amaçlıyoruz?

Deprem bölgesinde ailesini, evini veya işini kaybetmiş 18 - 35 yaş arası gençler ile depremden etkilenen gençlerin istihdamına katkı sağlamak isteyen şirketleri ve kurumları bir araya getiren bir seferberlik hareketi başlatmayı amaçlıyoruz.

Bu kapsamda Youthall’da oluşturdukları CV’de depremden etkilendiklerini beyan eden ve Youthall ekibi tarafından beyanı teyit edilen gençleri onları istihdam etmek isteyen şirketler ile ücretsiz olarak buluşturacağız. Yaşadığımız zor günlerin yarattığı bu yıkıcı etkiyi bir nebze olsun hafifletmek için #Seninleyiz.

İş veya Staj Arıyorum

Depremden etkilendiysen yeni işini ya da stajını bulman için sana destek olmak istiyoruz. Şimdi Youthall’da CV’ni oluşturabilir veya mevcut CV’ni güncelleyebilirsin.

Nereden Başlamalıyım?

Destek İstiyorum

Yalnızca iş ve staj imkanları kapsamında değil, pek çok farklı alanda şirket ve kurumların sunabileceği desteklerden haberdar olmak istersen bilgilerini paylaşabilirsin.

Bilgilerini Paylaş

İstihdam Sağlayacağım

Depremden etkilenen gençleri istihdam etmek isteyen bir şirket veya kurum iseniz ücretsiz iş ve staj ilanı yayınlamak ve adaylara ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Destek Vereceğim

Depremden etkilenen gençlerin farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılamaya gönüllüyseniz bizimle yapabileceklerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Youthall ekibi olarak büyük depremin yarattığı yıkım sebebiyle çok üzgünüz. Önümüzde yaralarımızı hep birlikte sarmak için uzun bir dönem olduğunun farkındayız. Bu vahim süreçte gençlere daha fazla nasıl destek olabiliriz diye çalışmalarımızı tüm gücümüzle devam ettireceğiz. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Durumdan etkilenen gençleri istihdam etmek isteyen her şirkete/kuruma Youthall sistemi üzerinden ölçeği ve çalışan sayısı ne olursa olsun çeşitli ayrıcalıklar (ücretsiz ilan/fırsat yayınlama hakkı, duyuru desteği vb.) tanıyacağız. Şirketler süreçten yalnızca depremzede ya da süreçten etkilenen gençleri bünyesine katmak için faydalanabilecek. Aşağıdaki alandan tüm şirketlerin ya da kurumların bizimle bu talebini paylaşmasını bekliyoruz. Bizimle İletişime Geçin
Youthall’da oluşturdukları CV’de depremden etkilendiklerini beyan eden ve Youthall ekibi tarafından beyanı teyit edilen gençler; onları istihdam etmek isteyen şirketler tarafından ücretsiz ve öncelikli olarak görüntülenebilecektir.
Elbette, Yalnızca iş ve staj imkanı sunarak değil; mentorluk desteği vermek, kurum olarak burs olanağı yaratmak, bölgede etkilenen gençlere bireysel/kurumsal şekilde psikolojik destek vermek, ulaşım/konaklama gibi ihtiyaçlarını karşılamak gibi pek çok alanda gençlere ulaşmak için de bu harekete katılabilirsiniz.

Maddi ve ayni(ürün) yardım desteği sağlamamaktayız.

Elbette, doğrudan fayda sağlayamayacağınızı düşünseniz de aslında her birimizin çok basit şekilde yapabileceği bir şey var. Bu hareketten faydalanabilecek gençlere hareketin ulaştırılabilmesi ve onların taleplerini paylaşabilmesi için sizden LinkedIn, Instagram, Twitter vb. gibi hesaplarınız ya da WhatsApp, Telegram vb. gibi mesajlaşma ağları üzerinden bireysel paylaşım desteği rica ediyoruz.

Unutmayalım ki bu hareket ne kadar fazla gence ve fayda yaratabilecek şirkete ulaşırsa o kadar amacına ulaşabilecek.

Tek tıkla kolay duyuru desteği verebilmeniz için sosyal medya hesaplarımız:

seninleyiz@youthall.com e-posta adresi üzerinden tüm taleplerinizi, geri bildirimlerini ve fikirlerini bize iletebilirsin.