Canon Eurasia Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Canon Eurasia

Canon Eurasia

  • Information Services
  • ·
  • 205 follower

About Us

Canon, görüntüleme teknolojileri ve hizmetleri sağlayan global bir teknoloji şirketidir. Canon; Türkiye’de Canon Eurasia olarak, Canon Inc.’nin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin stratejik merkezi olan Canon Avrupa’ya bağlı şekilde faaliyet gösterir.

Fotoğraf makinelerinden profesyonel yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, insanların ve kurumların görüntüleme teknolojileri yoluyla yapabileceklerini yeniden tasarlamalarına ve sınırlarını zorlamalarına yardımcı olmak için çalışır.
Canon olarak, 80 yıldan uzun süredir değişen dünyada yaşamları zenginleştirmek için görüntüleme deneyimleri sunma vizyonuyla varlığımızı sürdürüyoruz. Hayal edilebilen her yer için birden çok görüntüleme çözümü sağlıyoruz ve bunu “Kyosei” felsefesini benimseyerek yapıyoruz. “Ortak fayda için birlikte yaşama ve çalışma” anlamına gelen bu felsefe ile; hem çalışma ortamımız hem de kullanıcılarımızla temas ettiğimiz her buluşma, sürdürülebilir ve değerli bir hale geliyor.
Kyosei felsefesi, Canon’da oldukça somut bir şekilde yansıyor. Açık ofis ortamımız ve sosyalleşme alanlarımız bizi bütün bir ekip olarak bir araya getiriyor; aynı zamanda Canon’un görüntüleme teknolojilerini kullandığımız toplantı salonlarımızda da verimli bir şekilde bir araya gelme imkanı buluyoruz. Kalıcı olarak hibrit çalışma düzenine geçmemizle birlikte, esneklik ve çeviklik adına da önemli adımlar attık ve atmaya devam ediyoruz.
Çalışanlarımıza sunduğumuz farklı izin türleriyle, iş-yaşam dengesine katkıda bulunuyoruz. Bununla birlikte çeşitlilik, kapsayıcılık ve eşitlik adına çalışanlarımıza olan yaklaşımımız da çalışma kültürümüze katkı sağlıyor.

Video

Canon Eurasia has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Canon Eurasia?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Canon Eurasia has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Canon Eurasia?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Canon Eurasia hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Canon Eurasia?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.