Enerjisa Enerji Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Enerjisa Enerji

Enerjisa Enerji Youthall Verified Badge

  • Energy
  • ·
  • 5902 follower

Enerjisa Enerji olarak;

Enerjisa Enerji olarak; etki odaklı bir sürdürülebilirlik yaklaşımı ile Türkiye’nin enerji dönüşümüne öncülük ediyor elektrik dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümlerinden oluşan üç ana iş kolumuzu operasyonel mükemmellik odaklı yürütüyoruz. 14 ilde 10.6 milyon müşteriye ulaşarak yaklaşık 22.1 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet veriyoruz.

Tüm canlıların yaşam hakkına duyduğumuz saygı ile hizmetlerimizin ve ürünlerimizin etkilerine...

Read More

Big Size
1996
10.000+ Employees

Sensiz Olmaz

Enerjisa’da çeşitliliğe, eşitliğe ve farklılıklara önem veriyor, kadının toplumdaki yerini güçlendirmek ve eşitliğin her alana yayılması için çalışıyoruz. İş hayatında herkese eşit fırsatlar sağlamak üzere Enerjisa Sensiz Olmaz çeşitlilik ve kapsayıcılık platformunu kurduk.

Enerjisa olarak herkesin kendini özgürce ifade edebilmesi için eşit çalışma ortamları oluşturuyor, bu ortamlardan çıkan işlerin geleceğimizi şekillendireceğini düşünüyoruz.

Daha Akıllı, Daha Yeşil Bir Gelecek…

Enerjisa olarak çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakmak için bugünden çalışıyoruz. Enerjimi Koruyorum projesiyle enerji kullanımında davranışsal değişiklikler enerji sektörünün bütünsel dönüşümü ve karbon emisyonlarındaki azalmayı hızlandırmak ve tüketicilerin enerjiyi nasıl kullandığı ile ilgili günlük seçimlerini değiştirmek için eğitim veriyoruz. Enerji sağlayan bir şirket olarak, toplumun enerjiyi verimli kullanmasını hedeflemekteyiz ve bunun da çocuklara eğitim vermekle başlayabileceğine inanıyoruz. 

Read More

Enerjisa’yla Gelecek

“Kendi sektöründe sürekli Tercih Edilen İşveren olmak ve tüm sektörler içinde İlk 15 içinde yer almak” vizyonuyla alanında en iyi, etkin, müşterek olarak sahiplenilen ve insanlara dokunan İnsan Kaynakları süreç ve uygulamalarına odaklanıyoruz. Bu uygulamalarla çalışanlarımıza, işe başladıkları günden itibaren keyifli ve anlamlı bir kariyer yolculuğu sunmayı hedefliyoruz. 


Read More

Durmadan Gelişmeye Enerjin Var mı?

Enerjisa’da eğitim ve gelişim programlarımızı farklı çalışan profillerine ve farklı mesleki ihtiyaçlara uygun olacak şekilde çeşitlendirerek tasarlıyoruz. Enerjisalıların her alanda sürekli gelişimini destekleyen, farklı segmentlere hitap eden eğitim programlarımızla, çalışanlarımıza hem bireysel hem de profesyonel gelişim fırsatları sunuyoruz. 


Gelişim programlarımız iç...

Read More

Sentrum Projesi

Sürdürülebilir Enerji Temelli Turizm Uygulama Merkezi, potansiyeline ulaşamamış destinasyonları sürdürülebilir turizm aracılığıyla dönüştürmeyi ve yerel ekonomik kalkınmayı desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu projeyle çevre, ekonomi ve topluma olumlu etkiler yaratmayı hedefliyoruz.

Sürdürülebilir Turizmin Önemi

Sürdürülebilir turizm, sadece temiz ve yenilenebilir enerji kullanımıyla sınırlı değildir. Aynı zamanda kültürel ve doğal değerleri koruyarak bölgenin tarımsal üretimini, biyolojik çeşitliliğini,...

Read More

Company Images

Enerjisa Enerji has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Enerjisa Enerji?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.


10.000+

1996

31% 69%

36
Enerjisa Enerji has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Enerjisa Enerji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


10.000+

1996

31% 69%

36

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Enerjisa Enerji hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Enerjisa Enerji?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.


10.000+

1996

31% 69%

36

Working Environment

Enerjisa Enerji has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.

10.000+

1996

31% 69%

36

10.000+

1996

31% 69%

36

10.000+

1996

31% 69%

36