Tchibo Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youthall Mobil Uygulaması Yayında! İş ve Staj İlanlarını Başvur, Etkinliklere Katıl, Şirketlerle Bağlantı Kur, İndirim Fırsatlarından Yararlan.
Tchibo

Tchibo Youthall Verified Badge

  • Retail
  • ·
  • 1339 follower

About Us

Dünyanın lider kahve üreticilerinden biriyiz. Kahvenin tarladan fincana yolcuğunu yaşatmak için buradayız. 1949 yılında hayatı ısıtmak için Almanya’dan yola çıktık. Yanımızda, kahve ile birlikte, her hafta yenilenen gıda dışı ürünlerimizle, özgün bir perakendecilik anlayışı geliştirdik. Kahvemizin kokusunu ve yaşamı kolaylaştıran inovatif ürünle Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve Polonya’da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisiyiz. Uyguladığımız sürdürülebilir politikalar sayesinde 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Almanya Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görüldük.

2005 yılında İstanbul’da başlayan Türkiye hikayemizde, Dünyanın en prestijli kurumsal ödülleri arasında yer alan ve 2015 yılında 9.’su düzenlenen Uluslararası Stevie Ödülleri’nde "Teknolojiyi En İyi Kullanan Müşteri Hizmetleri"​ ve Perakende'de "Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı"​ dallarında iki Gümüş Madalya kazandık. Türkiye'de 50'ye yakın mağazamızla , Telefonla Sipariş imkanı ve www.tchibo.com.tr ile müşterilerimizle buluşmaya devam ediyoruz.

Tchibo has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Tchibo?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Tchibo hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Tchibo?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.