Yıldızlar Yatırım Holding Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Yıldızlar Yatırım Holding

Yıldızlar Yatırım Holding

  • Holding
  • ·
  • 205 follower

About Us

Dünyanın 5 ayrı ülkesinde toplam 12 tesisiyle üretimini sürdüren Yıldızlar Yatırım Holding, 4.500’den fazla çalışanıyla Türkiye’nin en büyük sanayi grupları arasında yer alıyor. Faaliyette bulunduğu her alanda başarı hikâyesi yazmayı sürdüren Yıldızlar Yatırım Holding’in grup şirketleri 70’i aşkın ülkeye ihracat yapıyor.

Holding'in öncü şirketlerinden, orman ürünleri sektörünün lider markası Yıldız Entegre, 50’ye aşkın ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunuyor ve küresel coğrafyada varlığını güçlendirerek sürdürüyor. Holding bünyesinde faaliyet gösteren İGSAŞ ise gerçekleştirdiği üretimle, Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu katma değeri yüksek ürünleri Türk tarım ve sanayisinin hizmetine sunuyor. Demir çelik sektörüne kazandırılan holdingin en dinamik üyesi Yıldız Demir Çelik ise yassı çelik sac üretimiyle ülke ekonomisine katkı sağlarken dünyanın dört bir yanını Türk çeliğiyle buluşturuyor.

Yüzyıla aşkın deneyimin ışığında oluşturulan kurum ilkelerini modern bir yönetim yaklaşımıyla birleştiren Yıldızlar Yatırım Holding, bünyesindeki saygın markalarla Türkiye’yi önemli platformlarda temsil ederek var olduğu her sektörde sürekli gelişme ve global bir oyuncu olma hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

Tüm şirketleri ve markalarıyla ülkemiz ekonomisine katkı sunan Yıldızlar Yatırım Holding, toplumsal faydayı da gözeterek çok sayıda sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmeye devam ediyor. Eğitim, çevre, kültür ve sanat konularında geniş bir yelpazede imza attığı sosyal sorumluluk çalışmalarıyla, toplumun farklı kesimlerinin gelişimine katkı sunmaya devam ediyor. Ayrıca tüm çalışanların gelişmesi, geleceğe hazırlanması ve kurumun öğrenen bir organizasyona dönüşmesi vizyonuyla hayata geçirilen “Akademi Yıldız” ile her bir çalışana eğitim ve gelişim fırsatları sunarak ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesini sağlıyor.

Yıldızlar Yatırım Holding has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Yıldızlar Yatırım Holding?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Yıldızlar Yatırım Holding has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Yıldızlar Yatırım Holding?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Yıldızlar Yatırım Holding hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Yıldızlar Yatırım Holding?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.