Mercedes-Benz Otomotiv Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youth Awards 2024'te Oylama Heyecanı Başladı! Şirketlerin insan kaynakları ve işveren markası çalışmalarını değerlendirmek için tıklayın →
Mercedes-Benz Otomotiv

Mercedes-Benz Otomotiv Youthall Verified Badge

  • Automotive
  • ·
  • 9554 follower

DRIVE-UP Uzun Dönem Staj Programı

Üniversite hayatının son senesine geçiyorsan veya yüksek lisans öğrencisiysen, iyi bir takım oyuncusuysan, inisiyatif almaya, değişime ve öğrenmeye hazırsan DRIVE-UP Uzun Dönem Staj Programı seni bekliyor!

Bu programda seni neler bekliyor?

  • 11 ay boyunca yeteneklerini ortaya koyabileceğin görevler ve katılabileceğin global projeler
  • Ders programına göre kendin belirleyeceğin çalışma günleri
  • Hibrit, esnek ve eğlenceli bir çalışma ortamı
  • Yaratıcı ve yenilikçi fikirlerini de...
Read More

Big Size
1926
501-1.000 Employees

Mercedes-Benz Otomotiv

Mercedes-Benz Otomotiv olarak, merkezimiz Mercedes-Benz Group AG çatısı altındaki tüm otomobil ve hafif ticari araçların ithalat, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütüyoruz.

Yürüttüğümüz satış pazarlama faaliyetleri ile beraber, Mercedes-Benz Group AG’nin içerisinde küresel IT merkezi olarak konumlanan Mercedes-Benz Tech Türkiye de bünyemizde faaliyetlerini sürdürüyor. Mercedes-Benz Tech Türkiye, her geçen yıl yeni IT teknolojilerini bünyesine katarak bugün tüm dünyada 40’tan fazla ülkedeki Mercedes- Benz Grou...

Read More

Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin

Mercedes-Benz olarak sürdürülebilirlik iş stratejimizin temel bir parçası. Elektrikli otomobil ve akıllı sürüş teknolojileri ile geleceğe yön veriyoruz. Sürdürülebilir bir gelecek için sıfır emisyonlu mobilite vizyonu ile gezegenimizi korumak için çalışıyoruz. Önümüzdeki 10 yıl içerisinde mümkün olan tüm pazarlarda tamamen elektrikli araçlara geçmeyi hedefliyoruz.

She's Mercedes, Gücünü İlham Veren Kadınlardan Alıyor

Eğitim, kültür & sanat, müzik, spor ve girişimcilik gibi farklı alanlarda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projeleri ile toplumu destekliyoruz. She’s Mercedes platformumuz ile güçlü ve rol model kadınlardan ilham alıyor ve dünyanın dört bir yanındaki tüm kadınlara cesaret vermeyi amaçlıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızı, işe başladıkları ilk günden itibaren hem profesyonel hem kişisel gelişimleri için çeşitli eğitim olanakları ile destekliyoruz. Kendi ilgi alanları ve yetkinlikleri doğrultusunda, farklı iş alanları v...

Read More

Youth Awards Ödülleri

Youth Awards’da Mercedes-Benz Otomotiv olarak "Gençler Tarafından En Çok Çalışılmak İstenen Otomotiv Şirketi" kategorisinde birincilik ve Drive-Up ile "Gençlerin En Beğendiği Uzun Dönem Staj Programı" kategorisinde ikincilik ödüllerinin sahibi olduk! 

En iyi şirketlerin ve işveren markası çalışmalarının belirlendiği oylamada kazanan ekiplerden biri olduğumuz için çok mutluyuz! Biz destekleyen gençlere çok teşekkürler!

Mercedes-Benz Otomotiv has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Mercedes-Benz Otomotiv?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Mercedes-Benz Otomotiv has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Mercedes-Benz Otomotiv?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Mercedes-Benz Otomotiv hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Mercedes-Benz Otomotiv?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Benefits

Cep Telefonu
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı
Performansa Dayalı Bonus
Diyetisyen
Hibrit Çalışma
Hediye çeki
Kollaboratif Ofis
LinkedIn Learning Online Eğitim Platformuna Kişisel Erişim
Welcome Pack
Laptop
Wireless Kulaklık
Mercedes-Benz Otomobil İndirimli Satış
Online Eğitim Platformlarına Erişim

Working Environment

Mercedes-Benz Otomotiv has no team member information yet. Follow the company, be the first to know when the team member is added.