BAT Türkiye Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Youth Awards 2024'te Oylama Heyecanı Başladı! Şirketlerin insan kaynakları ve işveren markası çalışmalarını değerlendirmek için tıklayın →

BAT - Biz Kimiz ?

BAT olarak, ETHOS değer ve hedeflerimizle uyumlu bir şekilde Daha İyi Bir Gelecek (A Better Tomorrow™) inşa ediyoruz!

Çalışanlarımıza kapsayıcı ve cazip bir kültürle beraber yenilikçi bir çalışma ortamı sunuyoruz. Hızlı değişen dünyaya uyum sağlamakla kalmıyoruz, değişimin kendisine öncülük ediyoruz. Kültürümüz sürekli öğrenme, gelişme ve büyük yenilikler yaratma temeline dayanıyor.

Biz, 200’den fazla uluslararası markaya sahip ve dünya genelinde 52.000’den fazla çalışanı olan,...

Read More

Big Size
1902
10.000+ Employees

BAT Türkiye

Türkiye maceramız 2002 senesinde başladı ve çeşitli başarılarla devam etti. Şu an BAT Türkiye olarak; Türkiye, Bulgaristan ve Kuzey Kıbrıs Bölgesi’nden sorumluyuz.

Değişim yaratma (Be The Change) sözümüz ve Daha İyi Bir Gelecek (A Better Tomorrow™) inşa etme vizyonumuz ışığında, dönüşüm yolculuğumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Rolümüz ne olursa olsun, hepimizin önemli iş atılımlarında kritik rol oynadığını biliyor ve yukarıda bahsettiğimiz vizyonu hayata ...

Read More

Dünya Sahnesinde Kendini Göster!

Biz, çalışanlarına dünyanın 6 kıtasında fırsatlar sunan global bir şirketiz. BAT’de çalışmak dünya sahnesinde fark yaratmak, kariyer yolculuğunda eşsiz deneyimler elde etmek demek. 

Bizler, her biri Daha İyi Bir Gelecek (A Better Tomorrow™) için sorumluluk almaya istekli, dünya genelinde 52.000 insandan daha fazla BAT’linin oluşturduğu geniş bir aileyiz.

Her gün dünyanın dört bir köşesinde milyonlarca tüketicinin hayatına dokunuyoruz. Geni...

Read More

BAT Global Graduate Programı

BAT'de sınırların önemi yok. Nerede olduğumuz fark etmez, biz tek bir takımız.

Sen de merak ve azmi paylaşan bu global ağın bir parçası olmaya ne dersin?

Sonsuz öğrenme fırsatları, uluslarası deneyimler, fonksiyonlar arası geçiş ve birinci günden itibaren gerçek bir çalışma deneyimi sunan 18 aylık Global Graduate Programı’nda ilham verici bir yolculuğa başlamanın tam zamanı. Dünyanın dört bir yanından akran ve uzman meslektaşlarınla çalışacak ve yeni fikirler üretmek için destekleneceksin.&n...

Read More

BATTERY Staj Programı

Kapsayıcı ve kucaklayıcı bir ortamda birinci günden itibaren gerçek sorumluluklar aldığın, sınırsız öğrenme ve gelişim dolu eşsiz bir deneyime hazır mısın?

Sorumluluk almaya istekli, işimize yeni fikirler ve bakış açıları getirebilecek yeni ekip arkadaşları arıyoruz!

Bu staj programı boyunca farklı kültürlerden gelen liderlerle çalışma şansı yakalayacaksın. Kariyer yolculuğun için gerekli birçok bilgiyi öğrenecek ve öğrendiğin teknikleri yerinde uygulama fırsatı bulacaksın. 

Ama en öneml...

Read More

BAT’li bir kişi nasıl biridir ?

Üç kelime: İş birliği, çeşitlilik ve ekip çalışması.

Bu kelimeler bizim BAT bünyesinde yaptıklarımızın en güzel özeti. Bu özellikler bizi güçlü kılıyor ve marketi domine eden ürünler üretmemize yardımcı oluyor. Ekip arkadaşlarımızın hepsi bu anlayışımızı benimsiyor. Dolayısıyla, hep birlikte gelişiyor ve değişime öncülük ediyoruz. Her birimizin tutkusu, cesareti ve başarı motivasyonu bizi biz yapıyor. Biz, kendi farklılılarımızı işimize yansıtan ve değişimi yönete...

Read More

Team

BAT Türkiye has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in BAT Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Working Environment

Alper, İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan bir süre sonra Bölge Müdürü olarak BAT yolculuğuna başladı. 20 yıllık BAT kariyeri boyunca Türkiye ve yurtdışında pek çok önemli görev üstlendi. Endonezya, Japonya ve Güney Kore’de başarılı çalışmalara imza attı. BAT yolculuğuna yurt dışında gerçekleştirdiği başarılı projelerin ardından BAT Türkiye, Bulgaristan ve Kuzey Kıbrıs Genel Müdürü olarak devam ediyor. Alper, kariyerinin başındaki gençlere başarılı olabilmeleri için yeniliklere ve farklı deneyimlere açık olmalarını tavsiye ediyor.

Güliz, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra BAT kariyerine İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak başladı. İnsan Kaynakları departmanında çeşitli görevler üstlenerek birçok stratejik projenin başarıya ulaşmasına katkı sağlayan Güliz, 19 yıllık BAT yolculuğuna Türkiye, Bulgaristan ve Kuzey Kıbrıs Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü olarak devam ediyor. Güliz, başarı anahtarının öğrenmek için çaba sarf etmekten, zorlukları birer öğrenme fırsatı olarak görmekten ve yeni deneyimlere açık olmaktan geldiğini ifade ediyor.

BAT Türkiye’ye uzun dönem Global İş Servisleri Stajyeri olarak katıldım. Staj dönemimin ardından, 2021 Ocak’ta başladığım Global Graduate programının hemen öncesinde, Londra’daki Globe House’da çalışma fırsatı yakaladım. BAT’nin kapsayıcı ve sıcakkanlı ortamı, ilk tam zamanlı işime başlama sürecimi çok kolaylaştırdı. Bu deneyim sonrası, Global Graduate olarak BAT’nin bir parçası olmaya devam ettim ve dünyadaki diğer Global Graduate’larla birlikte Global Graduate Academy Training’e katılma ayrıcalığını deneyimledim. Bu programda, BAT’nin bütün fonksiyonlarını etraflıca öğrenirken globaldeki üst düzey liderlerle etkileşime girme şansı bulduk ve çeşitli global projelerde görev aldık. Süreç boyunca, Global Graduate Academy haricinde de birçok aydınlatıcı eğitime katılarak bana ilham veren hepsi birbirinden parlak bir sürü insanla tanışma fırsatı buldum.

BAT maceram, 2012’de Türkiye Satın Alma Departmanı’nda Satın Alma Koordinatörü olmamla başladı. İlk 7 senem boyunca, uluslararası projelerde global ekiple yakından çalışma fırsatı buldum ve her zaman “Tek Takım” olma ruhunu hissettim. 2019’da Satın Alma Direktörü olarak BAT Birleşik Krallık Londra Merkez Ofisi’ne geçtim. O zamandan bu yana, dünyanın dört bir yanından meslektaşlarımla çalışıyorum ve eşsiz deneyimler kazanırken BAT Liderlerinden bir sürü yeni şey öğreniyorum. İsteklerim BAT sayesinde gerçek oldu diyebilirim! Böyle fırsatlar sadece bana değil, BAT’deki herkese sunuluyor. Bazı arkadaşlarım halen daha benimle Londra’da, bazıları ise dünya genelindeki BAT organizasyonlarına yayılmış durumda. Bu büyük ailenin bir üyesi olduğum için çok mutluyum!

3 sene önce, ikinci çocuğumun doğumu sebebiyle BAT İnsan Kaynakları’ndan ayrılıp ayrılmama konusunda zor bir karar vermem gerekti. Fakat BAT Global Returner Programme (1,5 seneden uzun süreliğine profesyonel kariyer hayatına ara vermek zorunda olan bireylere fırsat sunmak için tasarlanmış bir program) sayesinde, BAT Türkiye İnsan Kaynakları’na Kıdemli İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak geri dönebildim. BAT benim için çeşitlilik ve kapsayıcılık demek. Bambaşka kültürlerden, sektörlerden ve alanlardan farklı farklı insanların bir araya gelip kendi eşsiz deneyimlerini ve bakış açılarını paylaştıkları, özgürce fikirlerini beyan ettikleri, bunun sonucunda da kreatif ve efektif bir kültür yarattıkları bir yer burası. BAT, çalışanlarının değerlerine saygı gösteriyor ve onların farklılıklarıyla bulundukları ortama değer katmalarına olanak sağlıyor.

BAT’ye 2016’da Hazine Analisti olarak katıldım. 4,5 senelik BAT Hazine Departmanı tecrübem dahil, finans alanındaki toplam 10 senelik tecrübemin ardından 2020’de İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak İK Departmanı’na geçiş yaptım. BAT’de beni en çok heyecanlandıran şey, insanlara değişim yaratmaları (Be The Change) konusunda verdiği teşvik. Çalışanlarımızın işimize farklılık getirmeleri ve pozitif etki yaratmaları için onlara fırsatlar sağlamaktan geri durmuyoruz. Bu durum onların potansiyelini ortaya çıkarmakla birlikte yaratıcılıklarını artırıyor. BAT’deki herkesin şirket yolculuğumuzun yeni bölümünde üstlendiği bir rol var: Her gün işimizi en iyi şekilde yapmak ve hep birlikte Daha İyi Bir Gelecek (A Better Tomorrow™) inşa etmek.

Sıla, BAT’deki kariyerine 2020 yılında Global Graduate Marketing programıyla başladı. 1 yıl süren bu program kapsamında Marka Yöneticisi rolüne atandı. Akabinde, fonksiyonel ve liderlik eğitimleri alıdığı mezuniyet programından mezun oldu. Ardından, BAT kariyerine Marka Pazarlama departmanındaki rolüyle devam etti. Sıla, farklı pazarlarda pek çok proje yönetme fırsatı bularak kısa bir süre sonra Yeni Kategoriler Marka Müdürü rolüne terfi etti. Sıla, herkesin kendi farklılığını masaya koyarak değişime öncü olmak çalıştığı BAT ailesinin bir parçası olduğu için kendisini çok şanslı hissettiğini belirtiyor.

BAT Türkiye’deki ilk rolüm İnsan Kaynakları İş Ortağı olmaktı. 10 senenin ardından hala burdayım, fakat artık Londra’dayım. Her geçen gün BAT’nin kapsayıcı iş ortamı, sunduğu eğitici imkanlar ve dönüşüm stratejisi bana daha da ilham veriyor. Günlük rutinim Çin’den ABD’ye meslektaşlarımla iş birliği yapmaktan, Daha İyi Bir Gelecek (A Better Tomorrow™) için cesur fikirler üretmekten ve kendime yeni değerler katmakla geçiyor. Eğer BAT’deki ilk günüme geri dönebilseydim kendime “Basit düşün, değişime direnme, doğru soruları sor ve dayanıklı ol.” derdim. Bunlar size hayallerinizin ötesinde bir başarı getirecek, emin olun.