Armada Yazılım Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Armada Yazılım

Armada Yazılım

  • Information Services
  • ·
  • 37 follower

About Us

2008 yılında kurulan Armada Yazılım, 15 yılı aşkın tecrübesi ile Türk imalat sektöründe verimliliği artırmak ve çözümde hep daha fazlasını sunmak amacıyla yola çıktı. Türkiye’nin her yerinden, binlerce müşteriye mühendislik hizmetleri sağlayarak, tasarımdan üretime kesintisiz hizmet anlayışı ve tecrübeli çalışan kadrosu ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı başardı.

SOLIDWORKS, 3DEXPERIENCE, hyperMILL, GibbsCAM, Markforged, QForm ürünlerinin Türkiye distribütörü olan Armada Yazılım, CAD/CAM/CAE yazılım teknolojilerinde farklı sektörlerden elde ettiği tecrübelerle, müşterilerine tasarımdan üretime, satış sonrası destekten eğitime kadar birçok konuda stratejik çözümler sunuyor. Gelişen ve değişen ihtiyaçlara hızlı ve inovatif çözümler üreterek marka değerini attığı her adımda daha da yükseltme hedefiyle çalışmaya devam ediyor.

Son beş yılda aldığı 25’in üzerinde ödülle Türkiye’nin en başarılı SOLIDWORKS® distribütörü unvanını korumaya ve başarılarını iş ortaklarıyla birlikte daha da büyütmeye devam eden Armada Yazılım, başarısını bu yıl 23.’sü gerçekleştirilen Bilişim 500 Araştırması’nda Yılın Sektörel Yazılım Kategorisi birincilik ödülü ile taçlandırdı. Armada Yazılım, dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.


Armada Yazılım has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Armada Yazılım?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Armada Yazılım has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Armada Yazılım?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Armada Yazılım hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Armada Yazılım?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.