Doğuş Hospitality & Retail Jobs, Internships and Company Culture - Youthall
Doğuş Hospitality & Retail

Doğuş Hospitality & Retail

  • Service
  • ·
  • 116 follower

About Us

Modern hayatı şekillendiren, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markaları bünyesinde bulunduran Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu tüketicilerinin yaşamlarına her alanda dokunmak ve değer katmak için dünyanın dört bir yanında çalışıyor.

Yenilikçi bakış açısı ile her zaman daha iyisini yapmayı hedefleyen Doğuş Grubu, farklı sektörlerde hizmet veren şirketlerinin sinerjisinden maksimum fayda sağlamak ve tüketici beklentilerine standartların üstünde çözümler sunabilmek adına yeme-içme, otel ve perakendenin yanı sıra seyahat ve etkinlik yönetimi alanındaki grup şirketlerini 2019 yılında tek bir çatı altında topladı.

İçinde bulunduğu tüm sektörlerin öncülüğünü üstlenen Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu, dinamik yapısı ve misafirleri için benzersiz deneyimler tasarlama vizyonu ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kaliteli markaları tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Bugün itibari ile 21 ülkede 250’den fazla noktada hizmet veren Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu gerçekleştirdiği uluslararası iş birlikleriyle de pozisyonunu her geçen gün güçlendirirken Türkiye için de yeni değerler yaratıyor.

Doğuş Hospitality & Retail has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Doğuş Hospitality & Retail?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Doğuş Hospitality & Retail has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Doğuş Hospitality & Retail?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Doğuş Hospitality & Retail hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Doğuş Hospitality & Retail?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.