Etkinlikler’e Geri Dön

StartupMEF Kodlamaya Giriş

BU EĞİTİME KİMLER KATILMALI?

      Kendini devamlı geliştirmek ve çağın teknolojilerini sadece kullanan değil, aynı zamanda üreten olmak isteyen mevcut mesleği ya da eğitim gördüğü alan ne olursa olsun herkes katılabilir. Level 1 kursu hiç programlama bilgisi olmayanların da katılıp sıfırdan kod yazmayı C# kullanarak öğrenebileceği bir eğitimdir. Kursun ilk bölümünde öğrencilerin proje uygulaması yaparak öğrenmeleri ve C#’a giriş seviyesinde hakim olmaları sağlanır.

      Kursun devamında ise günümüzde teknolojisi ve popülerliği artmakta olan Unity oyun motorunda 4 farklı oyun projesi sıfırdan yapılarak Unity ile birlikte C# nasıl kullanılır, Unity editörünü kullanma ile ilgili tecrübe kazanılır. 4 farklı projede farklı problemler sunularak, bu problemlere çözüm bulma metotları incelenir.

      Kurs içerisinde sadece Unity ile sınırlı olmayan, yazılım geliştirmede sıklıkla kullanılan yöntemler öğretilecektir. Raycast, Rigidbody gibi teknikler, ihtiyaç dahilinde Vektör matematiği gibi konular ele alınacaktır.

KURS SONUNDA NELER ÖĞRENMİŞ OLACAĞIM?

      Kurs sonunda eğitime katılanlar kendi başlarına Unity ve C# ile mobil platformlar ve bilgisayar için oyun yapabilecek seviyeye ulaşacaklardır.

      Katılımcılar Oyun Geliştiricileri Topluluğumuz içerisinde yardımlaşarak ve bizden de danışmanlık alarak kendi projelerini geliştirebilirler.

Bu eğitim 20 kişilik kontenjan ile sınırlıdır.

Kariyerin İçin İlk Adımı At

Hemen Başla