Back to Events

SOA Danışmanlık-Ücretsiz Koçluk Desteği

Hedeflerin, hayallerin var! Hayatında yeni bir döneme başlamak üzeresin peki nereden, nasıl başlayacağını, nasıl ilerleyeceğini ve insanları kendine nasıl inandıracağını biliyor musun? Kendi değerlerini, yetkinliklerini ve kariyer hedeflerini gözden geçirmek, karar vermeni ve aksiyon almanı kolaylaştırmak istiyorsan tam senlik bir teklifimiz var! 

"Youthall üyelerinden seçilecek 3 kişiye ücretsiz koçluk desteği sağlıyoruz! 

Bunun için aşağıdaki soruların cevaplarını en geç 15 Ocak 2018 tarihinden önce linkteki adresin mesaj kısmına yazıp yarışmaya katılman yeterli.

 1. Harika bir kariyeri nasıl tanımlarsın?
 2.  Kariyerindeki bir sonraki aşamaya geçmek için ihtiyacın olan şey/şeyler nedir?
 3.  Hayalindeki firma neden seninle çalışmalı?

Hadi hemen başvur bu fırsatı kaçırma. Unutma! “Sen değişirsen, herkes değişir!”

Ayrıca Ocak ayı boyunca başvuran tüm Youthall üyelerine koçluk paketlerinde çok özel “öğrenci tarifesi” fiyatları kaçırma!

Kişisel koçluk almanın faydaları:

 • Bireysel performans ve hedeflerde iyileşme,
 • Kişisel öğrenme ve gelişim için netlik kazanma,
 • İşle ilgili konulara çözüm bulma becerisinde artış,
 • Daha fazla aidiyet hissi ve sorumluluk,
 • Kendini fark etmek,
 • Belirli becerilerin veya davranışların iyileştirilmesi
 • Rol ve hedeflerde netleşme
 • Davranış / performans zorluklarını düzeltme fırsatı

Kutlu Yıldızhan Kimdir?

Marmara Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Maliye bölümünden mezun oldu. Newport Üniversitesi’nde e-MBA yaptı. Üniversite yıllarında, sosyal klüplerde idari görevlerde bulundu.

Turkcell, BlackBerry RIM, Indesit ve Philips gibi alanında lider markalarla çalıştı. Bu şirketlerde eğitmenlik, eğitim danışmanlığı, eğitim birimi yöneticiliği gibi görevlerde bulundu. Ayrıca müşteri odaklı ve satış artırıcı faaliyetlerin tasarımını yaptı. Tüketici perakendesi için 17 yıl ve 3600’den fazla gerçek ve sanal ortam eğitim saati tecrübesiyle, “FARK YARATAN EĞİTİMLER”® markası altında, her seviyede çalışanlar için fark yaratan, KAZANAN TAKIM PERAKENDE SATIŞ, CEZBEDEN TANZİM ve TEŞHİR(MERCHANDISING), HEDEFE GÖTÜREN LİDERLİK, BİZ BİRLİKTE TAKIMIZ, KURUMLARDA MOTİVASYON NASIL SAĞLANIR ve ÖZGÜVENLİ İLETİŞİM eğitim modüllerinin tasarımını yapmıştır.

Aynı zamanda House of Human Eğitim Danışmanlık ve Koçluk Firmasında ICF onaylı ACSTH eğitimini tamamlayarak kariyerinin başındaki üniversite öğrencilerine yeni kariyere başlangıç koçluğu yapmaktadır. 

Find a Career You Love

Get Started