Etkinlikler’e Geri Dön

Sektöre Büyüteç 5

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl 5.si düzenlenecek olan "Sektöre Büyüteç 5" kampı danışmanlık sektörüne ilgi duyanlar için oldukça faydalı bir etkinlik olacak gibi görünüyor. 

Sektöre Büyüteç’5 son yılların gözde sektörü “Danışmanlık” ile yeni döneme hazırlanıyor. Herkesin hakkında çok şey duyduğu fakat tam olarak bilgi sahibi olmadığımız bu sektörle ilgili tüm detaylarıyla inceleyecek olan Sektöre Büyüteç’5, 3-4-5 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek.

Kocaeli Üniversitesi Derbent Uygulama Oteli'nde konaklamalı olarak gerçekleşecek olan kariyer kampında İlk gün danışmanlık hakkında teorik bilgilerin uzman danışmanlarca katılımcılara aktarılacak. İkinci gün ise katılımcılar öğrendikleri teorik bilgiyi sahada gözlemleme fırsatı bularak, teorik bilgiyi pratiğe dökebilecekler. Aynı zamanda katılımcılar danışmanlar eşliğinde yapılacak olan teknik gezide de problemi tanımlama, analiz etme ve çözüm üretmeye çalışma gibi danışmanlığın ana işlevlerini yerine getirmek için çaba göstererek danışmanlık sektörüne dair her türlü bilgiye erişme şansı yakalayacaklar.

SB'5 Bir nevi danışmanlık sektöründe işe başlamanın ve çalışmanın kısa süreli bir simülasyonu gibi olacak.

48 saat süresince 48 katılımcı ile durmaksızın gerçekleşecek olan kariyer kampına sayılı günler kaldı! Sen de geç kalmadan yerini ayırt.

**Katılım ücreti:75 TL'dir.

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla