Etkinlikler’e Geri Dön

Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü- ProCE16

Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü BÜYAP ayrıcalığı ile Stajim.net medya sponsorluğunda düzenlenen Türkiye’nin ilk gayrimenkul geliştirme konulu vaka analizi yarışması ProCE başlıyor!

Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü tarafından Urban Land Institute’ün desteğiyle, bu sene 1.’si düzenlenecek olan ProCE gayrimenkul yatırım ve geliştirme yarışması, akılcı, girişimci ve parlak fikirli yarışmacılarını bekliyor!

Başvuruları 20 Ekim’e kadar devam edecek ProCE’ye inşaat mühendisliği, mimarlık, işletme, ekonomi, işletme mühendisliği, çevre mühendisliği, peyzaj mimarlığı ve şehir bölge planlama bölümlerinden 2., 3. Ve 4. Sınıf öğrencileri 4-5 kişilik takımlar halinde katılabilirler.

4-5-6 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesine gelerek sektörünün önde gelen isimlerinden dinleyeceğin seminerlerle gayrimenkul sektörüne dair ayrıntıları öğrenebilir, takım arkadaşlarınla beraber sosyal ve ekolojik yönden çevresiyle uyumlu kendi yapını geliştirebilirsin!
Projelerin yollanmasının ardından 18 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi akademisyenlerinden oluşan jürinin gerçekleştireceği ön elemeyle berlilenen 5 takım, 25 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi’nde final sunumlarını gerçekleştirecekler.
İlk 3’e giren takımların ödül töreni 26 Kasım günü inşaat sektöründen ve çeşitli üniversitelerden yaklaşık 500 kişinin katıldığı Civil Career etkinliğinde gerçekleştirilecektir.

Peki neden ProCE?

  • ULI üye şirketlerinde staj, ULI öğrenci üyeliği ve teknik gezilere katılma imkanının yanı sıra, para ödülü kazanma şansına sahip olabilirsin.
  • Alanında tanınmış kişilerden alacağın seminerlerle sürdürülebilirlik, gayrimenkul sektörü, finans, mimari gibi alanlardaki bilgilerini artırır ve konuşmacılarla tanışma fırsatı yakalarsın.
  • ULI tarafından belirlenecek olan mentorların deneyimlerinden yararlanabilir ve 3 hafta boyunca onlarla birebir iletişim halinde olabilirsin.
  • Projenle birlikte gayrimenkul sektörünü daha yakından tanımış olursun.
  • Farklı bölümlerden arkadaşlarınla yapacağın proje sayesinde takım olmayı öğrenirsin.
  • Eğer ön elemeyi geçersen Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü tarafından düzenlenen Civil Career etkinliğine katılma fırsatı yakalarsın.
  • Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü onaylı sertifika sahibi olursun.

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla