Etkinlikler’e Geri Dön

Bir Konu Bir Konuk: Eray Yüksek

Bir Konu Bir Konuk'un Eylül Ayı Konuğu: IBM Eski Orta ve Doğu Avrupa Başkan Yardımcısı ve Fütüristler Derneği Başkanı Eray Yüksek

''Bir Konu Bir Konuk'', Eylül ayı ilk etkinliğinde katılımcılarını IBM Eski Orta ve Doğu Avrupa Başkan Yardımcısı ve Fütüristler Derneği Başkanı Eray Yüksek ile buluşturuyor. 8 Eylül Perşembe günü ''Gelecek için İş Dünyasının Değişimi'' konusunda yapılacak söyleşide 20 katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

Meraklı öğrencileri ilgi duydukları konularda her ay profesyonellerle bir araya getiren ''Bir Konu Bir konuk'' Eylül ayına hızlı başlıyor. ''Bir Konu Bir konuk'' konuğu Eray Yüksek  kariyerine Bekoteknik'te Araştırma ve Geliştirme Görevlisi olarak başlamış ve Türk Televizyon tarihinin renkli televizyona geçişi sırasında yoğun üretim ve montaj üretimden yerli elektronik parçaların geliştirilmesinde yer almıştır. Daha sonrasında 29 senelik IBM yaşamında halen dünyada da kullanmakta olan bir çok projenin yaratılmasında öncü olmuş ve önemli roller üstlenmiştir. Dünyanın değişik bölgelerinde SatışStratejiGelecek PlanlamaLider Endüstrilerde İş ve Teknoloji EşleştirmeÇözüm Üretme, ve Ülke ve Bölge Genel Müdürlükleri ve Özel Projelerde liderlik yapmıştır. Temmuz 2016 da IBM den ayrıldığında içlerinde 10 ülkenin bulunduğu (Ukrayna dan Kazakistan a kadar) Gelişen Pazarlarda Başkan Yardımcısı (VP) ve Genel Müdür olarak IBM şirketleri kurmuş ve icrasından sorumlu olmuştur. Bir çok ülkenin is ve akademi dünyasının zirvelerinde yenilikler, inovasyon, strateji, liderlik, konularında konuşmalar yapan ve şu anda Türkiye Fütüristler Derneği Başkanlığı görevini yürütmekte olan IBM Eski Orta ve Doğu Avrupa Başkan Yardımcısı ve Fütüristler Derneği Başkanı Eray Yüksek ile Bir Konu Bir Konuk Eylül ayı ilk söyleşisi 19:00-21:00 saatleri arasında GarantiPartners Girişim Üssü'nde gerçekleştirilecek.

Katılımcılar arasından projesini IBM Eski Orta ve Doğu Avrupa Başkan Yardımcısı ve Fütüristler Derneği Başkanı Eray Yüksek'e sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra kayit@birkonubirkonuk.com.tr adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.

"Bir Konu Bir Konuk" etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için facebook ve twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için iletişim@birkonubirkonuk.com.tr adresine mail gönderebilir, öğrenci kayıt işlemlerini buradan, mezun kayıt işlemlerini ise buradan gerçekleştirebilirsiniz (*Not:Etkinlik öğrencilere ücretsiz, mezun katılımcılar için kişi başı 30tl'dir. Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacaktır. Etkinlik kayıtlarının etkinlik tarihinden 3 (üç) gün öncesine kadar yapılması gerekmektedir).

Kariyerin için ilk adımı atmaya hazır mısın?

Hemen Başla