Youthall Jobs, Internships and Company Culture - Youthall

Youthall Youthall Verified Badge

  • Internet
  • ·
  • 2477 follower

Biz Kimiz?

2014 yılında 2 girişimci tarafından Türkiye'nin ilk dijital işveren markası ve genç yetenek platformu olarak kurulduk. Türkiye ve dünyanın en iyi şirketlerine Y ve Z kuşağına yönelik işveren markası ve insan kaynakları danışmanlığı, genç yetenek kazanımı projeleri, iş & staj programları tasarlanması ve iletişimi alanlarında hizmet veren hiyerarşiden uzak yüz binlerce genç yeteneğe ulaşan ve gençlerin en iyisini hak ettiğine inanan scale-up şirketiyiz. #youthdeservesthebest 

Start-up
2014
11-50 Employees

2022'de Neler Yaptık?

Dolu dolu geçen bir yılı geride bıraktık. Türkiye’nin alanında öncü dijital insan kaynakları çözümlerini üreterek şirketlerin işveren dijital projelerle insan kaynakları sektöründe öncü işlere imza attık. 

Fast Company Türkiye tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin en başarılı girişimlerinin listelendiği Startup 100 listesinde yerimizi aldık. 

Youthall’un 2023 itibariyle hayata geçireceği tüm hedefleri, tıpkı geçtiğimiz yılda olduğu gibi şirketlerin ve genç yeteneklerin kariyer yolculuklarında dönüm noktası olmaya aday olacak!

Gelin beraber bakalım!

Performansa Dayalı Prim
Serbest Kıyafet
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı
Esnek Çalışma
Girişimci Ortam
Spor Salonu
Rekabetçi Maaş
Yol Ücreti

Genç yeteneklere neler sunarız?

Yeniliğe, eğitime ve uzun vadeli düşünmeye öncelik veriyoruz. Genç yetenekler bizim ekibimizin olmazsa olmaz bir parçası!

Kadıköy'de bulunan Türkiye ofisimizde yıl boyunca üniversitelerin 3. ve 4. sınıf bölümlerinde okuyan, en az 2.5 gün ofiste çalışıp, diğer günler uzaktan destek verebilecek kişilere ekibimizde yer veriyoruz. Öğrenciler satış, iş geliştirme, pazarlama, dijital pazarlama ve içerik yönetimi alanlarında staj yapma fırsatı yakalayabiliyor. Yıl içinde yayınlanan ilanlarımıza ulaşmak için sayfamızı ve Instagram'da @youthallcom hesabımızı takip etmeyi unutma!

Neler Yaparız?

Yenilikçi teknolojilerle, fikirleri insan kaynakları alanında hızlı büyüyen ürünlere dönüştürür en iyi genç yeteneklerin, en iyi şirketlerle bir araya gelmesi için çalışırız. 

Hayal eder, hata yapmaktan korkmadan üretir, test eder ve yenilikçi fikirleri hayata geçiririz! Her yıl hızla büyüyen ekibimizle cesur, dinamik ve yeni nesil insan kaynakları teknolojileri üretiriz! 

İnsan kaynaklarında dijital çözümlerimizle Fortune 500'den start-up'lara 600'den fazla iş ortağına hizmet verir, yüzbinlerce genç kullanıcının hayalindeki işi bulması ve aklındaki kariyerine dair soru işaretlerini gidermesi için her gün aynı heyecanla üretiriz. 

Çalışmak için en iyi şirket olmaya çalışıyoruz!

Youthall ekibine katılan arkadaşlarımız, yenilikçi ve girişimci bir çalışma ortamında fikirlerini kolayca ve hızlı bir şekilde hayata geçirme fırsatı bulur. Kurumsal çalışma ortamlarındaki gibi sabit giyim ve çalışma saatlerinin aksine esnek çalışma saati ve serbest giyim ile kendi çalışma tarzını uygulayabilirsin. 

Özel sağlık sigortası, haftanın 1 günü uzaktan çalışma (pandemi döneminde full-remote), doğum günü izni, Netflix ve Spotify üyeliği gibi yan haklarla yeni nesil bir çalışma ortamında kariyer fırsatı sunuyoruz.

Burada herkes sevdiği şeyi istediği gibi yapacak kadar şanslı!

Company Images

Team

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started

11-50

2014

26

%69 %31

Siteye Git
Emre Aykan, Co-Founder / CEO

Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite döneminde Türk Telekom, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Aselsan, Coca Cola Company, QNB Finansbank, Teknosa gibi kurumsal şirketlerde kazandığı staj ve part-time çalışma deneyimlerinden sonra 2014 yılında girişimcilik dünyasına adım atarak Elis Yılmaz Aykan ile Youthall’u kurdu. 2016 yılında Capital tarafından "30 Yaş Altı Kendi İşini Kurmuş En Başarılı Girişimci” seçilmiştir. Youthall'da strateji, iş geliştirme, ürün ve finanstan sorumlu ortak olarak görevine devam etmektedir.

Elis Yılmaz Aykan, Co-Founder / COO

Bilkent Üniversitesi'nde Matematik bölümünü tam burslu kazandı. 2014 yılında Emre Aykan ile beraber Youthall'u kurdu. Çeşitli yarışmalarda kazandığı ödüllerle Koç Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi’nde hızlandırılmış Executive MBA programlarına katıldı. 2016 yılında Ekonomist tarafından "Türkiye'de Kendi İşini Kurmuş Gelecek Vaad Eden Kadın Girişimci" seçilmiştir. Youthall'da işveren markası projeleri, pazarlama ve satıştan sorumlu ortak olarak görevine devam etmektedir.

Alara Aslan, Sr. Sales Specialist

Lisans eğitimine Yıldız Teknik Üniversitesi'nde ve ön lisans eğitimine Anadolu Üniversitesi'nde devam etmektedir. Öğrenci kulüplerinde aktif görev almış, çeşitli projelerin düzenlenmesinde rol alarak 17. Profil Dergisinin editörlüğünü üstlenmiştir. 2019 yılında Youthall ekibine dahil olmuş, şu anda Sr. Sales Specialist olarak satış ve müşteri ilişkileri süreçlerinde görev almaktadır.

İdil Aldemir, Communication & Brand Executive

Lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlayan idil, mezun olduktan sonra 2,5 yıl İngiltere'de yaşayarak yabancı dil ve Human Resource Management Pre-master programına katılmıştır. Türkiye'ye dönerek pazarlama alanında Hyundai İş Makinaları’nda kariyer yolculuğuna başlamıştır. 8 yıllık deneyiminde farklı sektörlerde kurumsal iletişim, iç iletişim ve işveren markası alanında kendini geliştirmiştir. Şu an Youthall’da Communication & Brand Executive olarak görev almaktadır.

Atıl Turan, Creative Manager

2012 yılından itibaren reklamcılık sektöründe yer alan Atıl, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi'nde eğitimler gördü. Reklam ajanslarında olan 10 yıllık deneyiminde, Creative Group Head, Art Director gibi ünvanlarda rol alırken Altın Örümcek, Kristal Elma, Stevie gibi ödüllü projelere imza attı. Şu an Youthall bünyesinde Creative Manager olarak görev almaktadır.

Mustafa Zahid Efe, Software Developer

Ufuk Üniversitesi İşletme bölümünden 2022 yılında mezun olmuştur. 2020 yılından bu yana Youthall'da Software Developer olarak çalışmaktadır. Ağırlıklı olarak PHP Symfony Framework ve WordPress üzerinde çalışmaktadır.

Şule Şahin, Marketing Specialist

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir. Üniversite hayatı boyunca öğrenci kulüplerinde gönüllü çalışmalarda yer almıştır. Kariyer hayatına çeşitli ajans ve şirketlerin pazarlama alanlarında marka yönetimi, sosyal medya pazarlaması gibi deneyimleri sonrası şu anda Youthall'da Marketing Specialist olarak pazarlama faaliyetlerinde görev almaktadır.

Beril Çağlayan, Growth Marketing Specialist

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisansını da yine Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde yapmıştır. Üniversite yıllarında TEDxBahcesehirUniversity ekibinde görev alarak 2 sene boyunca etkinlik ve sponsorluk alanlarında ekibe destek olmuştur. 2019 yılında mezun olduktan sonra üniversite Kariyer Merkezi’nde çalışmış olup, öğrencilere kariyer yolculuklarında yardımcı olmuştur. Şu an Youthall’da Growth Marketing Specialist olarak görevine devam etmektedir.

Ecem Taşkaya, Digital Marketing Specialist

Yeditepe Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Üniversitede stajını yurtdışı pazarlama üzerine yapmıştır. Yaklaşık 2 yıllık bir ajans deneyimine sahiptir. Şu an Youthall'da Digital Marketing Specialist olarak görev almaktadır.

Özlem Yeltirik, Customer Experience Specialist

FMV Işık Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır. Çeşitli öğrenci kulüplerinde ve sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalışmalar gerçekleştirmiştir. Eğitim ve gelişim, danışmanlık, insan ve kültür gibi çeşitli sektörlerde deneyim kazanmıştır. Şu an Youthall'da Customer Experience Specialist olarak görev almaktadır.

Yunus Emre Köseoğlu, Sr. Sales Specialist

2010 yılında Sakarya Üniversitesinde eğitim hayatını tamamlayan Yunus Emre 2014 yılından bu yana Fuar ve Organizasyon sektöründe Kurumsal İlişkiler ve Satış Pazarlama alanlarında deneyim kazanmıştır. 2022 yılında Youthall ekibine dahil olmuş, şu anda Sr. Sales Specialist olarak satış ve müşteri ilişkileri süreçlerinde görev almaktadır.

Enes Ateş, Software Developer

Erciye Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2022 yılında mezun olmuştur. Google Developer Group Kayseri'de liderlik rolu üstlenmiştir. 35.000 başvuru arasından Hamdi Ulukaya Girişimi Fellow'u olmuştur. New York Üniversitesinde kısa süreli girişimcilik eğitimi almıştır. Temmuz 2022'den bu yana Youthall'da Software Developer olarak çalışmaktadır.

Berfu Yılmaz, Jr. Art Director

İstanbul Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı 4. Sınıf olarak eğitimine devam etmektedir. Çeşitli öğrenci kulüplerinde yer aldıktan sonra, uluslararası bir öğrenci kulübünün Tasarım Takımı üyesi, daha sonra aynı kulüpte Tasarım Koordinatörü olarak tasarım ekibinin liderliğini üstlenmiştir. Krakow University of Technology’de bir dönemlik Erasmus programını tamamladıktan sonra Youthall ailesine katılmıştır. Şu an Youthall ekibinde Graphic Design Intern olarak yer almaktadır.


11-50

2014

26

%69 %31

Siteye Git

11-50

2014

26

%69 %31

Siteye Git