Sabancı Topluluğu Yeni Nesil Kariyer Deneyimi

Sabancı Topluluğu

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Online Bir Proje ile Yeni Nesil Bir Kariyer Deneyimine Hazır Mısın? Yeni Neslin Sabancı’sı Seni Bekliyor!

60 bin çalışanı ile 16 ülkede faliyet gösteren Sabancı Topluluğu, 90 yılın üzerinde tecrübesi ile kendi sektöründe ve ülkemizde lider konumda şirketleri olan, dünyaca ünlü şirketlerle güçlü ortaklıklar kurmuş ve bu ortaklıkları başarılı bir şekilde uzun yıllardır sürdüren, kurumsal yönetim ilkelerine uygun ve stratejik portföy yönetimine sahip bir Topluluk’tur.

Yeni Neslin Sabancı’sı olarak adlandırdığımız yeni yol haritamız, dünyanın içerisinde bulunduğu hızlı değişim koşullarını vurgulamakta ve her geçen gün “yeni” kavramının değiştiği dünya koşullarına Sabancı Topluluğu olarak en hızlı ve iyi şekilde adapte olma hedefimizi içermektedir.

“Yeni Neslin Sabancı”sı Kültürü:

 • Müşterilerin ve tüm paydaşların, ihtiyaç ve beklentilerini odağına koyan,
 • Farklı görüşlere değer veren ve kararlara geniş çaplı katılımı önemseyen,
 • Yenilikçiliğin öncüsü olan,
 • Hata yapmaktan korkmayan, bunu bir gelişim fırsatı olarak görüp, öğrenen,
 • Uzun vadeli ve sürdürülebilir değer yaratmaya odaklanan bir kültürdür.

 

İlan Tanımı

Bu yaz, bu kültürün bir parçası olmak isteyen üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri için online bir proje ile yeni nesil bir kariyer deneyimi sunuyoruz.

Sabancı Topluluğu şirketlerini (Akçansa, Aksigorta, Avivasa, Brisa, Carrefoursa, Çimsa, Enerjisa Enerji, Enerjisa Üretim, Kordsa, Teknosa, SabancıDx ve Sabancı Holding) daha yakından tanımak, kendini geliştirebileceğin online eğitimler ile kariyerine farklı bir deneyim katmak, 1 ay sürecek online bir proje ile farkını ortaya koyma imkanı bulmak için sen de hemen başvurunu tamamla.

 

İşe Alım Süreci

 • Soruları Yanıtla, Hemen Başvurunu Gerçekleştir - Unutma son gün: 31 Temmuz! 
 • Online Değerlendirme Sürecine Katıl - Video mülakat, online mülakat ve kişilik envanteri uygulaması ile seni yakından tanımak için heyecanlıyız.
 • Sonuçları Takipte Kal - Olumlu & olumsuz geri dönüşler için mail adresini kontrol etmeyi unutma.
 • Online Oryantasyon Gününde Yerini Al - Sabancı Grubu yöneticileri ile gerçekleşecek online oryantasyon günü ile ilham dolu bir gün seni bekliyor.
 • Aramıza Hoş Geldin! - Gerçekleştireceğin online proje ile farkını ortaya koyma zamanı, dolu dolu 1 ay seni bekliyor.

 

Sorumluluklar

Program süresince içinde yer alacağın projenin belirlenmiş kriterleri çerçevesinde hayata geçirilmesi ve Yeni Nesli Kariyer Deneyimi'ni tamamlamak için de yönetim ekibine sunmaktan sorumlu olacaksın.

Bu süreçte, uzaktan çalışma deneyimini yönetmeni ve ekibin bir parçası olarak çalışmanı bekleyeceğiz. Gelişim mentorun ve proje yöneticin farklı gelişim araçları ile sürekli gelişimine destek olacak.

 

Aranan Nitelikler

 • Türkiye’deki üniversitelerde veya T.C. vatandaşı olarak yurtdışındaki üniversitelerde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencisiysen,
 • Tercihen Mühendislik veya İktisadi & İdari Bilimler fakültelerinde okuyorsan,
 • Bu yaz yönetim stajın için fırsat arıyorsan,
 • Çok iyi derecede İngilizce biliyorsan,
 • Öğrenmeye hevesli, yeniliklere açık ve gelişim odaklıysan, iyi bir takım oyuncusu olduğunu düşünüyorsan,
 • Uzaktan çalışma ile tamamen sanal bir iş hayatını deneyimlemek istiyorsan,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorsan,

 Online bir proje ile yeni nesil bir kariyer deneyimi kazanmak istiyorsan sen de hemen başvurunu tamamla!

 

Ayrıcalıklar

 • Sabancı Topluluğu yöneticileri ile buluşacağın ve onların deneyimlerinden faydalanacağın online etkinlikler,
 • Farkını ortaya koyma imkanı bulacağın online proje deneyimi,
 • Süreçte kendini geliştirebileceğin online eğitimler,
 • Sabancı Topluluğu networküne dahil olabilme,
 • Program sonrası e-sertifika.
 1. Sabancı Topluluğu Yeni Nesil Kariyer Deneyimi - User Image
  Duygu Bayrak
  Sakarya Üniversitesi

  I am Duygu Bayrak. I am a 3rd grade student at Sakarya University, Department of Mathematics. I intend to combine the theoretical education infrastructure I received at the university with the practical knowledge I will gain in the internship training I want in your company. Since I want to continue my career in data analysis after graduation, I make sure that the elective courses I have taken since the second year are on informatics and programming. I am also working on phyton and continuing to attend database (sql) course. In my social life, I am a member of the management team of a university club with about 3000 members and carry out social responsibility projects with our club members. Based on the feedback of my teammates, I can say that I have the characteristics of being responsible, high communication skills, flexibility and adaptation to multicultural teams. As someone who is open to learning and loves to work, I think that I will gain more experience by reinforcing what I learned during my internship and improve myself while adding contribute to your company. Thank you for your attention. I present my application for your evaluation. Sincerely, Duygu Bayrak

 2. Sabancı Topluluğu Yeni Nesil Kariyer Deneyimi - User Image
  Nilay Şölen
  Osmangazi Üniversitesi

  Hello, I am Nilay Şölen. I am 20 years old. I am a student of Eskişehir Osmangazi University, 3rd year of Economics, 1 year of Anadolu University, Department of Open Education.I take part in the management club of the most active club of my school. I work as a social activity coordinator and we carry out projects with my team, so I am a team worker, I think I have developed my own self in crisis and time management and human relations.The internship I will do with you is very important for my career. I am sure that I will gain a lot of experience for the business world and I will improve myself. I am looking forward to your feedback. Sincerely.

 3. Sabancı Topluluğu Yeni Nesil Kariyer Deneyimi - User Image
  Merve Zıpkın
  Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi

  Kariyer planlaması ve iş istihdamını geliştiren oldukça başarılı bir program

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 28 people.
Review

Detaylar

 • Application Term
  July
 • Who Can Apply?
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations