Marmara Üniversitesi Kariyer ve Girişimcilik Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 22 follower

About Us

Kulübümüz 2016-2017 eğitim öğretim döneminde Genç Girişimciler ve Gezi Kulübü olarak kurulmuştur. Kurulduğumuz günden beri çeşitli alanlarda girişimcilik ve kariyer zirveleri, çeşitli şirket gezileri ve kültürel geziler ile sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdik.

2020-2021 eğitim öğretim döneminde ise kulüp ismimizde bir değişikliğe giderek ‘Kariyer ve girişimcilik Kulübü ‘ adıyla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Online sürece en hızlı uyum sağlayan kulüplerden biri olan kulübümüz Tecrübe Buluşmaları, çeşitli eğitimler ve Think&Talk etkinlikleri ile online dönemde de üyelerine değer katmaya devam etmiştir.

· Tecrübe Buluşmalarımızda asıl amaç kariyerlerinde başarılı kişileri ve girişimcileri 45-60 dakikalık instagram canlı yayınlarında üyelerimizle buluşturarak onların tecrübelerinden ve bilgi birikimlerinden faydalanmaktır.

· Eğitimlerimizde ise çeşitli alanlarda uzman eğitimciler ile üyelerimizi bir araya getirerek online süreçte bile üyelerimizin aktif bir şekilde katılabileceği, soru sorabileceği bir ortamda üyelerimize değer katıyoruz.

· Think&Talk etkinliğimizde ise üyelerimizin topluluk önünde konuşma ve hızlı düşünme özelliklerini geliştirmeye odaklanarak oyunlaştırma yöntemi ile üyelerimize sıcak ve samimi bir ortamda değer katmaya çalışmaktayız.

 

 

 

 

Marmara Üniversitesi Kariyer ve Girişimcilik Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Marmara Üniversitesi Kariyer ve Girişimcilik Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Marmara Üniversitesi Kariyer ve Girişimcilik Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Marmara Üniversitesi Kariyer ve Girişimcilik Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Marmara Üniversitesi Kariyer ve Girişimcilik Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Marmara Üniversitesi Kariyer ve Girişimcilik Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.