Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 16 follower

About Us

Kısaca biz!

Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü, üniversiteli geleceğin iş kadınlarının profesyonel yaşam hakkında farkındalıklarının arttırılması ve bu konuda desteklenmesi amacıyla kurulmuştur. WIB, üniversitelerdeki geleceğin iş kadınlarına, kendi profesyonel ağlarını yaratmaları ve içlerindeki potansiyeli keşfetmeleri için ilham veren bir üniversite kulüp topluluğudur. Çalışmalarını hep birlikte çok daha güçlüyüz sloganıyla kadın erkek herkesi bütünleştirerek önyargıların yıkıldığı bir dünya yaratmayı hedefler. GSÜ WIB Kulübü üniversitemize mensup geleceğin liderleri ile mezunlar arasında networking fırsatları sağlar, aynı zamanda profesyonel hayatında başarılı kadın ve erkekleri sosyal etkileşime dahil ederek geleceğin liderlerinin kişisel ve profesyonel gelişimini arttırmayı hedefler. Söyleşiler, konferanslar, yuvarlak masa, workshop, şirket gezileri gibi etkinliklerle öğrenciler arasında birlikteliği kuvvetlendirmeyi ve onlara farkındalık kazandırmayı amaçlar.

 

Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Galatasaray Üniversitesi WIB Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.