Çalık Holding Youthall Verified Badge

  • Holding
  • ·
  • 45 follower

About Us

Bugün dünyanın 5 kıtasında ve 31 ülkesinde enerji, inşaat, madencilik, finans, tekstil, telekom ve dijital alanlarında faaliyet gösteren Çalık Holding, başarılı ve inovatif iş modelleri geliştirmekte ve odaklandığı iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlayarak ilerlemektedir.

Çalışan memnuniyeti ve bağlılığı konusunda Türkiye’nin en iyi kurumlarından biri olmamızın altında Çalıklılar olarak başarıya giden yolda önce gönlümüzü koymamız yatıyor. Gönülden çalışınca sorumluluklar gibi başarılar da çoğalarak paylaşılır. Bu çok sesli ailede büyük küçük hepimiz birbirimize saygılıyız. Altında bulunduğumuz çatı ofisten çok evimiz gibi, beraber çalıştığımız arkadaşlarımız da ailemizin birer parçası gibidir. Sahip olduğumuz samimiyet ve bağlılık yüzümüzün her daim gülmesinin sebebidir. Çalık Holding’i de her geçen gün daha büyük başarılara imza atan kocaman bir aile yapan, Çalık’ın gülümseyen yüzleridir.

Video

Çalık Holding has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Çalık Holding?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Çalık Holding hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Çalık Holding?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.