BEST İstanbul Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 7 follower

About Us

BEST, Board of European Students of Technology, kar amacı gütmeyen ve gönüllülük ilkesiyle çalışan Avrupa çapında bir öğrenci organizasyonudur. 1989’dan beri Avrupa’nın önde gelen üniversitelerinde iletişim, ortaklık ve öğrenci değişimleri ile geleceğin mühendislerinin ve yöneticilerinin eğitimini tamamlayıcı yönde çalışmalar yapmakta; şirket, öğrenci ve üniversite arasındaki etkileşimi sağlama görevini yerine getirmektedir. Bu üniversitelerde okuyan öğrencilere yüksek kalitede eğitim ve kariyer imkanları sunmaktadır.

EST İstanbul 2004 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Lokal BEST gruplarına aynı zamanda LBG(Lokal BEST Grup) olarak da hitap edilir, örneğin LBG İstanbul.

LBG Istanbul’un ve diğer tüm BEST gruplarının, BEST’teki en büyük misyonu BEST’in amacına hizmet etmek; öğrencileri geliştirme ve uluslararası bir düşünce tarzının tüm öğrenciler tarafından benimsenmesini sağlamaktır. Bu yüzden BEST Istanbul organize ettiği tüm aktivitelerde bu amacı göz önünde bulundurur.

Bu anlattığımız büyük amacın dışında ise, güçlü bir BEST grubu olarak, uluslararası büyük etkinliklerin organizasyonunu üstlenmek, BEST’i ve servislerini layığıyla tüm İTÜ öğrencilerine tanıtmak ve BEST’e yararlı üyeler yetiştirmek olarak sayabiliriz.

BEST Istanbul, üyeleriyle beraber geçmişten günümüze, her geçen gün daha büyük bir azim ile bu yolda devam etmektedir.

BEST İstanbul has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in BEST İstanbul?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

BEST İstanbul has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in BEST İstanbul?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
BEST İstanbul hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in BEST İstanbul?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.