Appcent Youthall Verified Badge

  • Mobile Technologies
  • ·
  • 78 follower

About Us

Kapısı ve çalışanı olmayan mağazalar yaratmak, uzmanlık ister. Appcent, 2013’te, fiziksel mağaza deneyimini mobile taşıyarak, yeni şubelerini mobilde açmak isteyen firmalara çözüm ortağı olarak kuruldu. Tüketiciler yeni alışveriş merkezleri olarak akıllı telefonlarını kullanırken, AVM’lerdeki mağazaların, mobile taşınması gerekiyordu.

Bir mobil uygulama tasarlamak, müşteri deneyiminden yazılıma, teknolojiden pazarlamaya geniş bir yelpazede bilgi dağarcığını gerektirir. Elektrik elektronik mühendisliği eğitiminin üzerine, bilgisayar mühendisliği yüksek lisansı, pazarlama doktorası ve bilgisayar mühendisliği doktorasını tamamlayan Ozan Uysal için, Steve Jobs’un hikayesinde bahsettiği noktalar, Appcent’te birleşti. Böylece, tam donanımlı bir mobil uygulama geliştirme start-up’ı doğmuş oldu.

Hayatına start-up olarak başlayan Appcent, bugün birçok Fortune 500 firmasının dijital dönüşümünü gerçekleştiren 105 kişilik dev bir aileye dönüştü. Bu dönüşümün ardında, Ozan’a inanan ve kendini sürekli geliştiren, böylece Appcent’i hizmet anlamında rakipsiz kılan bir ekip var.

Aynı zamanda 2020 yılında bünyesinde kurduğu Appcent Akademi ile kariyerinin başındaki genç yazılımcıları sektöre kazandırmak üzere eğitimler düzenliyor.

Appcent’te misyonumuz, parmak ucundaki mağazaları mükemmel deneyim alanlarına dönüştürmek. Teknolojideki son gelişmeleri, tüketicileriyle mobilde buluşmak isteyen firmaların hizmetine sunarak, müşteri deneyimini mükemmelleştirmek için buradayız.

Company Images

Appcent has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Appcent?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Appcent has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Appcent?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Appcent hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Appcent?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.