Albaraka

  • Banking
  • Ümraniye, İstanbul

About Us

Albaraka Türk Katılım Bankası olarak, Türkiye'de faizsiz bankacılığa öncülük ederek 1984'te kurulduk ve 1985'te aktif olarak hizmet vermeye başladık. Biri yurtdışında olmak üzere toplam 213 şubemiz ve 3.816 personelimizle müşterilerimize global bir katılım bankası olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Katılım bankacılığının Türkiye'deki öncü kuruluşu olmanın verdiği güvenle sağlıklı bir iş ortamı oluşturuyor, personelimizin gelişimini destekliyor, adil bir ücret politikası uygulayarak her pozisyonda kalifiye personel istihdam ediyoruz.

Albaraka Kariyer Yönetimi Servisi aracılığıyla, çalışanlarımızın kişisel yeteneklerini göz önünde bulundurarak kariyer hedefleri oluşturuyor, iş memnuniyetlerini artırıyor, kişisel ve profesyonel gelişmelerine katkıda bulunuyoruz.

Bir şirketin en güçlü sermayesinin çalışanları olduğuna inanıyor, kariyer konusunda da tercih edilen bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.

Faizsizlik prensibine inanan adayları istihdam etmeyi; katılım bankacılığının pazar payını artırmayı; ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz arasındaki iletişimi artırmayı vizyon ediniyoruz.

Takım ruhunu desteklemek amacıyla; çalışanlarımız için geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları organize ediyoruz.

Burada değerlisin !

Company Images

Video

Albaraka has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Albaraka?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Albaraka has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Albaraka?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.