Selçuk Üniversitesi GİKAT Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 12 follower

About Us

Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu 2004 yılında kurulmuş olan genç bir öğrenci topluluğudur. Buna karşın;

bu zamana kadar birçok organizasyona imza atan Girişimcilik Ve Kariyer Topluluğu üniversitemizin en aktif topluluklarından biridir. Üniversitemizde 2006 ve 2007 yıllarında en büyük Konya kariyer günlerini düzenleyerek bir ilke imza atmıştır. GİKAT ayrıca birçok ulusal ve yerel firmayı üniversitemize çekerek üniversitemizin tanıtımına katkıda bulunmuştur.

 

Girişimcilik Ve Kariyer Topluluğu olarak misyonumuz;

her alanda girişimcilik ve öğrenci arkadaşlarımıza iş yaşamları için kariyer olanakları sunmaktır. Ayrıca üniversitemizin tanıtım misyonunu da üstlenmiş olup üniversitemizin tanıtımına katkıda bulunmaktadır.Bu amaçla üniversitelerarası genç girişimciler ortak platformu üyesi olan girişimcilik ve kariyer topluluğu üniversitemizi en iyi şekilde temsil etmektedir.

Girişimcilik Ve Kariyer Topluluğu; sosyal alanda girişimci olmak isteyen ve ekonomik yaşamda girişimciyim diyen yani yeni fikirleri olup kendi işini kurmak isteyen öğrencilere bilgiler vermek, cv'lerine işleyebilecekleri sertifikalar, eğitim seminerleri staj olanakları sunarak öğrencilerin kişisel gelişimine katkıda bulunmaktır.

Öğrencilerin katılımını sağlayarak öğrencilerin geleceğine yönelik kariyer planlarına katkıda bulunmak, onları gerek ulusal gerek yerel iş dünyası ile etkileşimini sağlamak bu sayede öğrencilere iş olanakları sunmak, katkıda bulunduğumuz kişisel gelişimlerinde devamlılığı sağlayarak yeni ufuklar açmaktır.

Bunların sonucunda Girişimcilik Ve Kariyer Topluluğunun vizyonu;

sürekli eğitim ve araştırmayı yayarak, belli bir duruş ve belli bir kurumsal kimliğe sahip,amaçlarına ulaşmada girişimciliğini ve karalılığını kaybetmeyen ulusal bir öğrenci topluluğu olmak...

Selçuk Üniversitesi GİKAT has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Selçuk Üniversitesi GİKAT?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Selçuk Üniversitesi GİKAT has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Selçuk Üniversitesi GİKAT?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Selçuk Üniversitesi GİKAT hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Selçuk Üniversitesi GİKAT?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.