About Us

EY,  bağımsız denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Global bir firma olarak, uluslararası kaynaklarımızı ve geniş iş ağımızı, kaliteli hizmet anlayışımızla birleştirerek dünya ekonomisi ve sermaye piyasalarında güvenin oluşturulmasına katkıda bulunuyoruz.

EY olarak, güçlü yönetim ekibimizle, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve içinde yer aldığımız diğer çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasında önemli bir rol üstleniyoruz. Ernst & Young Global’in bir üyesi olarak Türkiye’de 30 yıldan fazla süredir İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir olmak üzere 4 ofiste, 1500 kişiyi aşan profesyonel kadromuzla müşterilerimize hizmet sunuyoruz. 

Çalışanlarımız

Dünya çapında 150’den fazla ülkedeki 260.000 kişilik ekibimizin sahip olduğu ortak değerler bizi doğru olanı yapmaya teşvik ediyor ve yaptığımız her işin temelinde kaliteye olan inancımız yatıyor. Bulundukları yer neresi olursa olsun entegre bir teknoloji platformu üzerinden birbirine bağlı olan ekiplerimiz, dünya çapında tüm ofislerimizde aynı metodolojiyi kullanıyor.

Amacımız

EY olarak, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve içinde yer aldığımız tüm çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasını hedefliyoruz. İş dünyasında performansın kalıcı olarak iyileşmesine, karşılıklı güven ve güvenirliğin oluşturularak sürdürülmesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Her bir çalışanımız tarafından benimsenen bu amaç, değerlerimize, davranışlarımıza ve hizmet anlayışımıza yön vererek yararlı görüşler sunmamızı, analizler yapmamızı ve yenilikçi uygulamaları hayata geçirmemizi sağlıyor.

Değerlerimiz

Global ve kurumsal bir şirket olarak, tüm aksiyonlarımızda ve davranış biçimimizde bize yol gösteren ortak değerlerle hareket ediyoruz. Değerlerimiz, çalışma kültürümüze, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine ve tüm paydaşlarla olan ilişkilerimize yön veriyor.

- Dürüstlük, saygı, ekip çalışması
- Dinamizm, gayret, liderlik cesareti
- Daima doğru olanın yapılması

Company Images

Video

EY Türkiye has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in EY Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

EY Türkiye has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in EY Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
EY Türkiye hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in EY Türkiye?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.