YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 25 follower

About Us

Amatör ruhla profesyonel işler başaran, kurumsal duruşa sahip, çalışırken eğlenen , fark yaratmayı, farkındalık kazanmayı amaç edinmiş, ulusal ve uluslararası çapta çalışmaları ile bilinen “Mavi” temalı Yıldız Teknik Üniversitesi öğrenci kulübüdür.

Tecrübenin daima bir adım daha önde olduğunun bilincindeyiz; bu sebeple iş dünyasının önemli isimlerinin ve akademisyenlerin deneyimlerinden faydalanmak, mezun olduğumuz zaman karşılaşacaklarımız hakkında fikir sahibi olmak amacıyla çeşitli seminerler, konferanslar ve paneller düzenlemekteyiz.

Düzenlemiş olduğumuz bu organizasyonlar sayesinde Kalite ve Verimlilik Kulübü, Üniaktivite’nin 716 üniversite kulübü arasında düzenlediği yarışmada “En AKTİF İş ve Kariyer Kulübü” dalında 1. olmuştur.

Kulübümüzün üyelerine sunduğu sadece eğitim niteliğindeki faaliyetler değil; bu faaliyetleri düzenleme, bir organizasyonun parçası olma, projenin içinde ve yönetiminde bulunma, takım ruhunu oluşturma ve takım yönetme fırsatlarını sunuyoruz.

Biz; amatör ruhunu en büyük itici güç olarak kullanan, yalın ve iletişimi güçlü organlara sahip bir öğrenci kulübüyüz.

Video

YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.