MediaMarkt Yaz Dönemi Staj Programı

MediaMarkt

Yaz Dönemi Staj Programı

Applications have not started yet.

Talent Program Details

İlan Tanımı

Pazarlama’dan Finans’a; Satınalma’dan Hukuk’a kadar bir çok farklı departmanı yakından tanımak, deneyimli çalışanlarımızdan mentorluk almak ve gerçek bir perakende deneyimi kazanmak istiyorsan kariyerinin ilk adımı için MediaMarkt seni bekliyor.

Aranan Nitelikler

 • Lisans eğitimin halen devam ediyorsa;
 • İletişime önem veriyorum ve tam bir takım oyuncusuyum diyorsan;
 • Aktif ve dinamik bir yapın varsa;
 • Yaz aylarında 6 ila 12 hafta boyunca, dinamik ve keyifli bir çalışma ortamında tecrübe edinmek istiyorsan;

MediaMarkt Staj Programı tam sana göre!

 1. Duygu Bayrak
  Sakarya Üniversitesi

  Ben Duygu Bayrak. Sakarya Üniversitesi Matematik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bölümde aldığım teorik eğitim alt yapısını şirketinizde yapmayı arzu ettiğim staj eğitiminde kazanacağım pratik bilgilerle birleştirmeyi amaçlıyorum. Mezun olduktan sonra kariyerime veri analizi ve finans alanında devam etmek istediğim için 2. sınıftan itibaren aldığım seçmeli derslerin bilişim ve programlama üzerine olmasına dikkat ediyorum. Bunların dışında phyton ile veri bilimi üzerine çalışıyorum ve veri tabanı (sql) kursuna gitmeyi sürdürüyorum. Sosyal yaşantımda yaklaşık 3000 üyeye sahip bir okul kulübünün yönetim ekibinde bulunmakta ve kulüp üyelerimizle sosyal sorumluluk projeleri sürdürmekteyiz. Ekip arkadaşlarımın geri bildiriminden yola çıkarak esneklik, yüksek iletişim becerisi, sorumluluk ve çok kültürlü ekiplere uyum sağlama özelliklerim olduğunu söyleyebilirim. Öğrendiklerimi pekiştirerek daha çok deneyime, öğrenmeye aç ve açık, çalışmayı seven biri olarak staj sırasında şirketinize değer katarken kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum. İlginiz için teşekkür ederim. Başvurumu değerlendirmelerinize sunuyorum. Saygılarımla; Duygu Bayrak

 2. HALİT BUĞRA GENCER

  İsmim HALİT BUĞRA soyadım GENCERSAKARYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 3.sınıf öğrencisiyim . 1. sınıftayken Sakarya Üniversitesi İleri Teknolojiler Uygulama Topluluğu(SAİTEM) elektrikli araba kulübünde aktif olarak 1 sene rol aldım bu zaman zarfı içinde kompozit malzemeler ve teknik çizimler ile ilgili olan mekanik grubu içersinde gerek çizim gerek üretim aşamalarında bizzat katılarak kulübümde aktif rol aldım; ve şuanda üzerine çalıştığımız araç shell eco marathon yarışında dünya 3. sü oldu . 2. sınıftayken ise Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği Topluluğu ile çalışmaya başladım ve kulübümüzün İNSAN KAYNAKLARI bölüm başkanı olarak görev. Aldım kulübümüz bünyesinde çeşitli etkinlikler düzenleyerek hem kulübümüz dahilindeki üyelerimiz için yararlı konferans gezi vb etkinlikleri yaparak onların ve bizim mesleki ve kişisel gelişimlerinde önemli roller üstlendik ve hala aktif olarak görevimi yerine getirmekteyim.

 3. Büşra özgün
  Sakarya Üniversitesi

  Ben Büşra Özgün, 20 yaşındayım, Sakarya Üniversitesi 4. sınıf ekonometri öğrencisi olarak eğitim hayatıma devam etmekteyim. Aynı zamanda da adalet bölümü 1.sınıf öğrencisiyim. Liseyi Durusu Hüseyin Ökten Anadolu Lisesinde ikincilik ile bitirdim. Bu başarımı hala üniversite hayatımda devam ettirmekteyim. İstanbul Arnavutköy’de yaşamaktayım. Yasaklar nedeniyle okuluma uzaktan eğitimle devam etmekteyim. Bu krizi fırsata çevirmek ve aynı zamanda teorik bilgilerimi hayata geçirmek istiyorum. Bu dönemde yabancı dil öğrenimimi geliştirmeye çalışıyorum ve bazı bilgisayar programlarını (Pyton, R, Spss, Stata, Eviews) öğrenmek için çabalıyorum. Bunun yanında Sivil AB Düşün programına proje yazmaktayım. Üniversite hayatım bitmeden kendimi donanımlı ve iş hayatına hazırlamak istiyorum. Genel anlamda takım çalışmalarına uyum sağlayan, disiplinli, azimli ve öğrenmeye aç bir kişiliğe sahip bir bireyim. Araştırma yapmayı yeni bilgiler keşfetmeyi hayatımın bir parçası haline getirmiş bulunmaktayım. Staj deneyimlerinin olması benim akademik ve iş kariyerimin planını çizmesinde çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Çalışma hayatıma 14 yaşında bir market kasiyeri olarak başladım ve kısa bir süre içinde muhasebe departmanında çalıştım. Ve sonrasında Muya firmasında satış danışmanlığı yaptım. Eğitim hayatıma bu şekilde hem maddi hemde manevi bir birikim sağladım. 17 yaşında iken pi sayısı ile ilgili Tübitak’a proje hazırladım. Aynı zamanda lise hayatımın 3 yılını okul temsilci olarak geçirdim. Geçen sene AB sivil Düşün programı ile Belçikaya gidecektim fakat korona dolayısı ile ertelendi. Geçen yıl iki ay olmak üzere S.M.M.M Bayram Güneş'in yanında “gönüllü stajyerlik” yaptım.

 4. Feyza Can
  Süleyman Demirel Üniversitesi

  perfect

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 37 people.
Review

Detaylar

 • Application Term
  March
  April
 • Who Can Apply?
  1st Grade
  2nd Grade
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul