MediaMarkt Yaz Dönemi Staj Programı

MediaMarkt

Yaz Dönemi Staj Programı

Applications have not started yet.

Talent Program Details

İlan Tanımı

Pazarlama’dan Finans’a; Satınalma’dan Hukuk’a kadar bir çok farklı departmanı yakından tanımak, deneyimli çalışanlarımızdan mentorluk almak ve gerçek bir perakende deneyimi kazanmak istiyorsan kariyerinin ilk adımı için MediaMarkt seni bekliyor.

Aranan Nitelikler

 • Lisans eğitimin halen devam ediyorsa;
 • İletişime önem veriyorum ve tam bir takım oyuncusuyum diyorsan;
 • Aktif ve dinamik bir yapın varsa;
 • Yaz aylarında 6 ila 12 hafta boyunca, dinamik ve keyifli bir çalışma ortamında tecrübe edinmek istiyorsan;

MediaMarkt Staj Programı tam sana göre!

 1. Duygu Bayrak
  Sakarya Üniversitesi

  Ben Duygu Bayrak. Sakarya Üniversitesi Matematik bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bölümde aldığım teorik eğitim alt yapısını şirketinizde yapmayı arzu ettiğim staj eğitiminde kazanacağım pratik bilgilerle birleştirmeyi amaçlıyorum. Mezun olduktan sonra kariyerime veri analizi ve finans alanında devam etmek istediğim için 2. sınıftan itibaren aldığım seçmeli derslerin bilişim ve programlama üzerine olmasına dikkat ediyorum. Bunların dışında phyton ile veri bilimi üzerine çalışıyorum ve veri tabanı (sql) kursuna gitmeyi sürdürüyorum. Sosyal yaşantımda yaklaşık 3000 üyeye sahip bir okul kulübünün yönetim ekibinde bulunmakta ve kulüp üyelerimizle sosyal sorumluluk projeleri sürdürmekteyiz. Ekip arkadaşlarımın geri bildiriminden yola çıkarak esneklik, yüksek iletişim becerisi, sorumluluk ve çok kültürlü ekiplere uyum sağlama özelliklerim olduğunu söyleyebilirim. Öğrendiklerimi pekiştirerek daha çok deneyime, öğrenmeye aç ve açık, çalışmayı seven biri olarak staj sırasında şirketinize değer katarken kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum. İlginiz için teşekkür ederim. Başvurumu değerlendirmelerinize sunuyorum. Saygılarımla; Duygu Bayrak

 2. HALİT BUĞRA GENCER

  İsmim HALİT BUĞRA soyadım GENCERSAKARYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 3.sınıf öğrencisiyim . 1. sınıftayken Sakarya Üniversitesi İleri Teknolojiler Uygulama Topluluğu(SAİTEM) elektrikli araba kulübünde aktif olarak 1 sene rol aldım bu zaman zarfı içinde kompozit malzemeler ve teknik çizimler ile ilgili olan mekanik grubu içersinde gerek çizim gerek üretim aşamalarında bizzat katılarak kulübümde aktif rol aldım; ve şuanda üzerine çalıştığımız araç shell eco marathon yarışında dünya 3. sü oldu . 2. sınıftayken ise Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği Topluluğu ile çalışmaya başladım ve kulübümüzün İNSAN KAYNAKLARI bölüm başkanı olarak görev. Aldım kulübümüz bünyesinde çeşitli etkinlikler düzenleyerek hem kulübümüz dahilindeki üyelerimiz için yararlı konferans gezi vb etkinlikleri yaparak onların ve bizim mesleki ve kişisel gelişimlerinde önemli roller üstlendik ve hala aktif olarak görevimi yerine getirmekteyim.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 23 people.
Review

Detaylar

 • Application Term
  March
  April
 • Who Can Apply?
  1st Grade
  2nd Grade
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul