YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 9 follower

About Us

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde 2016 yılında “Bilim ve Genetik Topluluğu” adı altında başladığımız kulüp faaliyetlerine 2017’den beri “Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü” adıyla devam etmekteyiz.

Kuruluşumuzdan itibaren temel bilimlerin başta ülkemiz olmak üzere Dünya için önemini ortaya koymak amacıyla alanında uzmanlaşmış yetkin ve saygın kişiliklerle öğrencileri buluşturuyor, temel bilimlere ilgisi olan bireyleri bir araya getirerek bilim etkileşimini arttırmada biz de rol alıyoruz

Misyonumuz

Temel bilimlere ilgisi olan bireyleri bir araya getirip, seçkin ve bilime dayalı bir sosyal ortam oluşturmak, her yıl üyelerimizden oluşan ekipler ile çalışarak düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerimizde saygın hocalarımızın bilgilerinden ve deneyimlerinden faydalanarak üyelerimizi alanında yetkin bireyler haline getirmek.

Vizyonumuz

Geleceğin bilim insanlarına ortak bir çatı oluşturup, gelişimlerine ve bu yönde ilerlemelerine destek olarak temel bilimlerin hem ülkemizde hem de dünyada hak ettiği değeri görmesine ve gelişmesine katkı sağlayan bir öğrenci kulübü olmak.

Video

YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in YTÜ Biyoteknoloji ve Genetik Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.