Üsküdar Üniversitesi Teknoloji Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 2 follower

About Us

Araştırmayı seven ve üretken bireyleri bir arada barındıran Teknoloji Kulübü, kariyer yolculuklarında üyelerine katkıda bulunmak için, çeşitli eğitimler ve etkinlikler düzenlemektedir.

Bizler başlıca yazılım ve girişimcilik alanlarında çalışmalar düzenlemekte olup, bu çalışmalar beraberinde hem teknolojik gelişmeleri takip edip hem de eğitici etkinliklerimizle kendimizi geliştiriyoruz.

Şimdiye kadar yaptığımız ve yapmakta olduğumuz tüm faaliyetler sonucunda aldığımız güzel geri dönüşler ile her etkinlikle daha iyi başarılara ilerliyoruz.

Ayrıca Üsküdar Üniversitesi'nin Ar-Ge çalışmalarında parmakla sayılabilecek üniversiteler arasında yer alması misyonuyla, çeşitli proje ve girişimcilik faaliyetlerinde öncü olmayı hedefleyen ve bu mottoyla çalışmakta olan bir kulübüz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve etkinliklerimize katılmak için bizi takipte kalın…

https://technouskudar.com/

Company Images

Video

Üsküdar Üniversitesi Teknoloji Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Üsküdar Üniversitesi Teknoloji Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Üsküdar Üniversitesi Teknoloji Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Üsküdar Üniversitesi Teknoloji Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Üsküdar Üniversitesi Teknoloji Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Üsküdar Üniversitesi Teknoloji Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.