ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu

  • Student Organization
  • ·
  • 7 follower

About Us

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu kurulduğu 12 Ocak 2003 tarihinden bu yana, ODTÜ öğrencisine girişimcilik ruhunu aşılamayı ve girişimciliğin Türk ve Dünya ekonomisi için ne kadar önemli bir kavram olduğu gerçeğini anlatmayı kendisine ana görev edinmiştir. Ayrıca, projeleri olan; fakat uygulama şansına sahip olmayan öğrenciler ile Türkiye'de girişimciliği destekleyen kurum ve kuruluşlar arasında bağlantı kurarak bilgi alışverişine zemin oluşturmak ve bu kurum ve kuruluşların ODTÜ'lü Genç Girişimcilerin projelerine destek vermelerini sağlamak, topluluk üyelerinin aralarında fikir alışverişi yapabilecekleri ve ortak projeler üretebilecekleri bir ortam hazırlamak, öğrencilerin girişimcilikle ilgili bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak eğitimler vermek Genç Girişimciler Topluluğunun diğer amaçları arasında yer almaktadır.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.