Back to Events

Girişimciler İçin Yeni Medya

Branding Türkiye, "Branding Türkiye | Etkinlik" markasıyla,  akademisyenleri ve alanında uzman isimleri üniversite öğrencileriyle ve sektör profesyonelleriyle buluşturuyor. Her ay farklı bir şehir ve üniversitede gerçekleşecek olan üniversite zirvelerinin odağında marka, dijital, reklam, pazarlama, sosyal medya ve iletişim başta olmak üzere bütünleşik pazarlamaya dair tüm kavram, süreç ve uzmanlıklarla ilgili bilgi, fayda ve farkındalık odaklı tecrübe aktarımı bulunmaktadır. Sektör profesyonellerine yönelik gerçekleştirilen etkinliklerin odağında ise işin "nasıl"ına yönelik bilgi aktarımı söz konusu olmaktadır. 

Ne zaman düzenlenir, ne konuşulur?

Her ay farklı bir şehir veya üniversitede düzenlenen "Branding Türkiye | Etkinlik" organizasyonları için bütünleşik pazarlama odağında marka, dijital pazarlama, reklam, medya, pazarlama, iletişim, PR, sosyal medya vb. başta olmak üzere farklı disiplinlerde özgün konu başlıkları ve konseptler geliştiriyoruz. Böylece kendini tekrar etmekten uzak, özgün, değer katan ve ilgi çeken etkinlikler gerçekleştirebiliyoruz. Dönemsel olarak sektör profesyonelleri için gerçekleştirilen etkinliklerin odağında ise işin "nasıl"ına yönelik diğer bir ifadeyle bilgiyi uygulamaya yönelik etkinlikler uyguluyoruz.

GİRİŞİMCİLER İÇİN YENİ MEDYA

Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik, İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde “Girişimciler İçin Yeni Medya” temalı etkinlikle girişimcilerin yeni medya araçlarına (sosyal medya, içerik pazarlama, dijital pazarlama) ve yeni medya kavramlarına hakim olmasını sağlamak misyonuyla 21 Mart 2019’da, potansiyel birer girişimci olan üniversite öğrencilerine yönelik bir konferans ve panel gerçekleştirecektir. 

Find a Career You Love

Get Started