YGA - Global Impact University - TalentScore | Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]
YGA Global Impact University

YGA

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Global Impact University programı dünyadaki sorunların farkında olan ve bu sorunların çözümünde aktif rol almak isteyen üniversite öğrencilerinin birlikte proje geliştirirken kendilerini ve ekiplerini geliştirdikleri programdır.​,

 

Türkiye'nin imkanları sınırlı, hayalleri sınırsız ilkokul öğrencileriyle buluşmaya hazır mısınız? 

YGA Gönüllüleri, dezavantajlı okullardaki imkanları sınırlı çocuklara Twin Bilim Setleri ile kendi projelerini yapabileceklerini göstererek özgüvenlerini geliştirirler. Bu seanslarda çocuklarda merak duygusu uyandırarak onların gözündeki bilimin zor, uzak ve sıkıcı algısını eğlenceli, erişilebilir ve heyecan verici olarak değiştirirler!

 

Program boyunca gönüllüler YGA Mezunlarından mentorluk alarak ileri bildirim verme, pozitif challenge etme, içten takdir, kaynak yaratma, belirsizlikle başa çıkabilme gibi pek çok YGA Yetkinliğinde kendilerini geliştirirler. 

 

Programın birinci yılını başarıyla tamamlayan gönüllüler YGA Mezunları ile birlikte 1:1 çalışarak YGA'da ve YGA Girişimlerinde staj yapma fırsatı kazanırlar!

 

 Aranan Nitelikler

Programa başvurabilmek için Türkiye'deki üniversitelerden birinde eğitim görüyor olman yeterli.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 1 people.

Review

Details

 • Application Term
  January
  December
 • Who Can Apply?
  1st Grade
  2nd Grade
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  Online