TEB - Geleceğin Liderleri Programı - TalentScore | Youthall
TEB Geleceğin Liderleri Programı

TEB

Applications have not started yet.

Talent Program Details

TEB’de heyecan verici bir kariyer fırsatı seni bekliyor... 

TEB Geleceğin Liderleri Programı’na katıl, TEB Genel Müdürlükteki çeşitli bölümlerimizde kariyerine dilediğin gibi yön ver.


TEB GELECEĞİN LİDERLERİ PROGRAMINDA SENİ NELER BEKLİYOR?

 • TEB Geleceğin Liderleri Programı’na katılarak geleceğin finans dünyasını şekillendirenlerden biri olabilir, finans dünyasına yapacağın katkının ötesinde yaptığın her işte pozitif etki yaratabilirsin,
 • Sosyal hayata, topluma ve çevreye pozitif etki yaratmayı amaçlayan Social Hackathon ile daha iyi bir gelecek için yenilikçi, yaratıcı çözümler tasarlama,
 • Geleceğin iş dünyasına hazırlayan sıra dışı eğitim gelişim fırsatları, ilham verici konuşmacılar, ufuk açan Innovation Talks seansları,
 • Bankamızın deneyimli liderleri ile bir araya gelerek kariyer yolunda ilham alabileceğin Liderler Kahvesi Buluşmaları,
 • TEB Saklıköy’ün eşsiz doğası ve keyifli ortamında seni iş hayatına hazırlayan bu sıra dışı programa katılma, gelecekteki iş arkadaşlarınla tanışma fırsatı…


TEB’DE ÇALIŞMA ORTAMI

EŞSİZ BİR GELİŞİM FIRSATI

Sürecin ilk adımından itibaren, tüm adaylarımıza benzersiz bir eğitim gelişim fırsatı sunuyoruz.


EN UYGUN KARİYER ALANI

TEB’de teknolojik ve dijital rollerden Kurumsal Yatırım Bankacılığına, pazarlamadan, satışa, inovasyondan, iletişime, riske birçok alanı tanıyıp, çalışabilir, seninle bilgi ve deneyimini mutlulukla paylaşmaya hazır yöneticilerimizle, çalışma arkadaşlarınla finans dünyasının geleceğini şekillendirebilirsin.


GLOBAL KARİYER FIRSATLARI

Hem TEB’de hem de stratejik ortağımız 68 ülkede 200.000 üzerinde çalışanı olan BNP Paribas sayesinde uluslararası platformda farklı kariyer ve gelişim fırsatlarını değerlendirebilir, kariyerini tek bir alanda değil, birçok alanda geliştirebilirsin. Teknolojiyi en ileri seviyede kullanan finans sektöründe kariyerine sağlam bir başlangıç yapabilirsin.


İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİĞİ TEŞVİK EDEN ÇALIŞMA ORTAMI

İnovasyon ve girişimciliği teşvik eden benzersiz bir çalışma ortamında bir kurumda çalışırken yenilikçi, yaratıcı fikirlerini kendi kurduğun ekiple, mentorluk ve koçlukla desteklenerek geliştirebilir, projelerini tüm yöneticilerimizle paylaşma fırsatı bulabilirsin.


OFİSTEN VE EVDEN HİBRİT ÇALIŞMA FIRSATI

En verimli şekilde çalışabileceğin, iş yaşam dengeni en iyi şekilde düzenlemeni sağlayacak çalışma modelimizle 3 gün ofis / 2 gün evden çalışabilir, uzaktan çalışma destek paketi ve yemek kartı uygulamasından yararlanabilirsin.


DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN POZİTİF ETKİ YARATABİLECEĞİNİZ BİR İŞ YERİ

İyi ve sorumlu bir banka olma misyonumuzla daha iyi bir gelecek için aldığımız aksiyonlarımızın bir parçası olabilir, haftada 2 saat gönüllülük projelerinde yer alma imkanı ile toplumsal, sosyal ve ekonomik pozitif etki yaratan projelerimizde aktif olarak rol alabilirsin. 


FİNANS DÜNYASININ LİDERLERİNDEN BİRİ OLMA FIRSATI

Son 1 yılda yöneticilerimizin % 86’sını kendi içimizden yetiştirmekle gurur duyuyoruz ve bu programla geleceğin liderlerini arıyoruz. 


AVRUPA VE TÜRKİYE’NİN EN İYİ İŞVERENİNDE ÇALIŞMA DENEYİMİ

Son 10 yıldır sürekli yenileyip geliştirdiğimiz uygulamalarımızla çalışma arkadaşlarımız için en çok çalışmak isteyecekleri işyerini yaratmaya devam ediyoruz.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 1 people.

Review

Details

 • Application Term
  June
 • Who Can Apply?
  New Graduate
 • Working Locations
  İstanbul