Sabancı Topluluğu - SEED - TalentScore | Youthall
Sabancı Topluluğu SEED

Sabancı Topluluğu

Applications have not started yet.

Talent Program Details

İş hayatına, SEED yeni mezun işe alım programı ile Sabancı Topluluğu'nda başla. Eğitim ve projelerle kendini geliştir, şirketler arası ve global deneyim fırsatı ile geleceğini değiştir.

60 bin çalışanı ile 16 ülkede faaliyet gösteren Sabancı Topluluğu, 90 yılın üzerinde tecrübesi ile kendi sektöründe ve ülkemizde lider konumda şirketleri olan, dünyaca ünlü şirketlerle güçlü ortaklıklar kurmuş ve bu ortaklıkları başarılı bir şekilde uzun yıllardır sürdüren, kurumsal yönetim ilkelerine uygun ve stratejik portföy yönetimine sahip bir Topluluk’tur.

 

Peki Yeni Neslin Sabancı’sı Ne Demek?

Yeni Neslin Sabancı’sı olarak adlandırdığımız yeni yol haritamız, dünyanın içerisinde bulunduğu hızlı değişim koşullarını vurgulamakta ve her geçen gün “yeni” kavramının değiştiği dünya koşullarına Sabancı Topluluğu olarak en hızlı ve iyi şekilde adapte olma hedefimizi içermektedir.

 

Nasıl bir Kültür Seni Bekliyor?

“Yeni Neslin Sabancı”sı Kültürü:

• Müşterilerin ve tüm paydaşların, ihtiyaç ve beklentilerini odağına koyan,

• Farklı görüşlere değer veren ve kararlara geniş çaplı katılımı önemseyen,

• Yenilikçiliğin öncüsü olan,

• Hata yapmaktan korkmayan, bunu bir gelişim fırsatı olarak görüp, öğrenen,

• Uzun vadeli ve sürdürülebilir değer yaratmaya odaklanan bir kültürdür.

 

Bu kültürün bir parçası olmak isteyen genç yetenekler için uçtan uca dizayn edilmiş SEED işe alım programını sunuyoruz.

 1. Sabancı Topluluğu SEED - User Image
  EREN ÖZTÜRK
  Dumlupınar Üniversitesi

  Bir Ekonomist(ekonometri mezunuyum) olarak kariyerimde veri bilimi üzerine python programlama, veri işleme ve yönetme, görselleştirme için numpy,pandas,matlab,seaborn kütüphaneleri büyük veriler için SQL gibi eğitimlerde sertifika alıp ilerlediğim bu yolda daha da kendimi geliştirebiliceğim öğrendiklerimi pekiştirebiliceğim uygulamaya dökebiliceğim , Aynı zamanda Uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi 4.sınıf öğrencisi olarak yeni sistemler tasarlayıp testlerini yapma imkanı bulabiliceğim bir gelecek planlamak kendimi geliştirmek öğrendiklerimi gelecek nesillere aktarmak istiyorum yani bir şans verilse elimden gelen herşeyi yapmıya hazırım.

 2. Sabancı Topluluğu SEED - User Image
  Neslihan Kaplan
  Selçuk Üniversitesi

  herhangi bir iş deneyimim olmadığı için bu süreçte kendimi her türlü yönden geliştirerek ilerleyeceğimi görebileceğim güzel bir program olmuş, heyecanla bekliyorum

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 13 people.
Review

Details

 • Application Term
  November
  December
 • Who Can Apply?
  New Graduate
 • Working Locations
  Online