Otokoç Otomotiv - Satış Okulu - TalentScore | Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]
Otokoç Otomotiv Satış Okulu

Otokoç Otomotiv

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Otokoç Otomotiv’de İyilik Dolu, Başarı Dolu, Yenilik Dolu, Senin İçin 1 Dünya Var. Sen de Gelecek Dolu 1 Dünya’ya dahil olmak istiyorsan hadi tanışalım!

Otokoç Otomotiv olarak her türlü faaliyetimizde insanı odağımıza alıyor, cinsiyet ve fırsat eşitliğinin sadece şirketimizin başarısında değil, sürdürülebilir bir geleceğin inşasında da vazgeçilmez olduğuna inanıyoruz. Eşit haklar, eşit koşullar ve eşit rekabet için “Cam Tavan Arabada Güzel” diyor ve herkesi kadınların önüne çıkan görünmez engelleri ortadan kaldırmaya davet ediyoruz.

Sales Network’un “Women in Sales Network” projesinin partnerlerinden biri olarak özellikle satış alanında kariyer yapmak isteyen kadın adaylarımıza daha fazla fırsat yaratmak, onların gelişimlerine katkıda bulunmak ve benzersiz bir satış öğrenimi kazandırmak amacı ile Satış Okulu programımızı hayata geçiriyoruz.

Otokoç Otomotiv, satış alanında kariyer yapmak isteyen ve otomotiv sektörüne ilgi duyan yeni mezun genç yetenekleri bekliyor. Satış Okulu Programımız ile sana dinamik bir sektörde satış becerilerini geliştirebileceğin ve potansiyelini gerçekleştirebileceğin gerçek bir iş deneyimi sunuyoruz.

Koç Topluluğu'nun önde gelen şirketlerinden biri ve dünyanın en büyük araç kiralama organizasyonu Avis Budget Grup’un iş ortağı olarak, operasyonlarımızı 9 farklı ülkede heyecan ve mutlulukla yürütüyoruz.

6 aylık Satış Okulu programı dahilinde, Türkiye’nin farklı lokasyonlarındaki Otokoç Ford ve Otokoç Fiat şubelerimizde bulunurak otomotiv sektörü trendlerini ve satış dünyasını keşfetmek için bize katıl, Otokoç Otomotiv’de birlikte çalışma fırsatı yakalayalım!

 

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya yüksek lisans öğrencisi olup esnek bir ders programına sahipsen,
 • Gelecekte satış alanında bir kariyer hedefliyorsan,
 • Aktif olarak araç kullanabiliyor, sürüş güvenliği ve trafik kurallarına hassas bir şekilde uyuyorsan,
 • Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve yüksek enerjiye sahip biriysen,
 • Müşteri memnuniyetini önceliklendiriyor ve hedef odaklı çalışmayı seviyorsan,

Değişime öncülük etmeye ve kariyerine yatırım yapmaya hazırsan, Otokoç Otomotiv'e hoş geldin!

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 3 people.

Review

Details

 • Application Term
  March
 • Who Can Apply?
  New Graduate
 • Working Locations
  İstanbul, Adana, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun, Ankara, Eskişehir, Konya