Numesys İleri Mühendislik Hizmetleri Numesys Learn About Business (NLAB)

Numesys İleri Mühendislik Hizmetleri

Applications have not started yet.

Talent Program Details

NUMESYS olarak ülkemiz sanayisinin gelişimine hız kazandırmak için bilgisayar analizine dayalı üretim yaklaşımının yaygınlaşması gerektiğine inanarak 2018'den bu yana lider mühendislik analiz yazılımlarının distribütörlüğünü ve teknik destek hizmetlerini yürütmekteyiz. 

Numesys Learn About Business(NLab) Staj Programı ile Üniversitelerin 2. Sınıf ve 3. Sınıf öğrencilerine kısa dönem staj imkanı sunuyoruz.

Sen de mühendislik alanındaki yenilikçilik heyecanını canlı tutma deneyiminin bir parçası olmak istiyorsan aşağıdaki linkten başvurunu yapabilirsin! 

Rate a Program

Review

Details

 • Application Term
  April
  May
 • Who Can Apply?
  2nd Grade
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy