Media Markt - Uzun Dönem Staj - TalentScore | Youthall
MediaMarkt Uzun Dönem Staj

MediaMarkt

Applications have not started yet.

Talent Program Details

MediaMarkt Türkiye olarak genç yetenekler için en çok tercih edilen şirket olma yolundaki önemli adımlarımızdan biri de staj programlarımız. Staj deneyimine hak kazanan genç yetenekleri ilerleyen dönemlerde potansiyel çalışanlarımız olarak değerlendirmeyi amaçlıyoruz. 

Perakende sektörünün dinamik ve renkli dünyasında deneyim kazanmak istiyorsan kariyerinin ilk adımı için MediaMarkt Staj Programı tam sana göre!

Pazarlamadan Finansa, Satınalmadan Hukuk’a kadar bir çok farklı departmanı yakından tanımak, deneyimli çalışanlarımızdan mentörlük almak ve gerçek bir perakende deneyimi kazanmak istiyorsan kariyerinin ilk adımı için MediaMarkt seni bekliyor. 

 Aranan Nitelikler

 • Lisans eğitimin devam ediyorsa,
 • İletişime önem veriyorum ve tam bir takım oyuncusuyum diyorsan,
 • Aktif ve dinamik bir yapın varsa,
 • Yeni şeyler öğrenmek için heyecanın yüksekse,
 • Çok uluslu bir iş ortamında iletişim sağlayabilmen için yeterli derecede İngilizce bilgin olduğunu düşünüyorsan,
 • Haftada en az 3 gün staj yapabilirim diyorsan,
 • Dinamik ve keyifli bir çalışma ortamında tecrübe edinmek istiyorsan.
 1. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Feyza Can
  Süleyman Demirel Üniversitesi

  perfect

 2. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Zeliha Sönmez
  İstinye Üniversitesi

  Lisans mezuniyetim öncesi iş deneyimlerimde kazandığım yetkinlikleri, çalışacağım kurumun amaç ve hedeflerine ulaşabilmek için kullanmayı ve geliştirmeyi hedeflemekle birlikte; başarılı, verimli ve ayrıca kariyerimde ilerleyebileceğim işler içerisinde yer almayı isterim.

 3. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Rabia Altuntaş
  Boğaziçi Üniversitesi

  Wonderful

 4. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Kübra KAHRAMAN
  Dicle Üniversitesi

  Program çok ilgimi çekti, bilgi birikimim ile bu alana katı yapıp, kendime de yeni bilgiler katabilirim. Aranan nitelikler çok teşvik edici.

 5. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Elanur Sarıyel
  Uludağ Üniversitesi

  Üniversite eğitim sürecine Dokuz Eylül Üniversite işletme bölümü öğrencisi olarak başlayıp, üniversite 1.sınıf sonunda Bursa Uludağ Üniversitesi işletme bölümüne geçiş yaptım. Şu anda 3.sınıf olarak eğitim hayatıma devam ediyorum. Heyecanlı, insanlarla iletişim kurmayı seven, her zaman öğrenmeye açık, pratiklik konusunda kendine güvenen, enerjik ve dinamik bir yapıya sahip kişiyim. Sağlık sektöründe 1 seneyi geçkin bir iş deneyimim oldu. İnsanlarla iletişim konusunda ve hızlı işlem yapabilmek ,anlık oluşan problemleri çözmek veya o sorunlara nasıl bir tepki vermem gerektiği konusunda geçirdiğim bu kısa dönemli iç tecrübemin bana bir şeyler kattığını düşünüyorum.İngilizce seviyem A1 olmakla beraber kendimi dil konusunda geliştirmeye devam ediyorum.

 6. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Emine gül Akyüz
  İstanbul Teknik Üniversitesi

  kesinlikle bu programın bir parçası olmak isterim.

 7. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Dilek Özgör
  İstanbul Medipol Üniversitesi

  İstanbul Medipol Üniversitesinde sağlık yönetimi İngilizce 3. sınıf öğrencisiyim. Daha önce özel bir hastanede uluslararası sağlık departmanında çalıştım. Bir sene hazırlık eğitimim var. B1 seviye İngilizcem var. Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Bu nedenle şirketinize kolaylıkla adapte olacağımı düşünüyorum.

 8. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Ece Kaya
  Marmara Üniversitesi

  Bu programda yer almayı çok isterim.

 9. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Aydın Serhat Seyitoğlu
  Bülent Ecevit Üniversitesi

  I'm improving myself in the IT field if i will join this program i will improve myself

 10. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Umut Deniz
  İskenderun Teknik Üniversitesi

  İskenderun Teknik Üniversitesi 3.sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim, bu sektörde belli amaçlarım ve hedeflerim var, hedeflerimin gerçekleşmesi için de elbette tecrübeye ihtiyacım var, bu programa katılırsam kendimi geliştirebileceğimi ve gerekli tecrübeyi edineceğimi düşünüyorum, bu yüzden programınıza katılmayı çok isterim.

 11. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Enes halil Seferoğlu
  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa

  Programın bi parçası olmak isterim .

 12. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Buse Aygün
  İstanbul Aydın Üniversitesi

  İstanbul Aydın Üniversitesi Endüstri mühendisliği (ing) 2. sınıf öğrencisiyim. Eğitim hayatımın başında olsam da farklı insanlarla birlikte çalışmayı, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenmenin ne kadar değerli olduğunun bilincindeyim bu nedenle yeni şeyler öğrenmeyi ve kendimi geliştirmeyi önemsiyorum görev aldığım programlarda da kendimi hep bir adım ileri taşımaya özen gösteriyorum. Daha öncesinde Denizbank- Denizaşırı online staj programına katılma fırsatı yakaladım ve şu anda Toptalent.co'da Talent Solutions Team Member olarak görev almaktayım.Mailingler yaparak dijital pazarlama ve CRM konusunda kendimi geliştiriyorum. Ms Office uygulamalarına hakimim, meraklı, insan ilişkilerinde başarılı, hızlı öğrenmeye ve takım çalışmasına yatkınım bu nedenle şirketinize kolay adapte olacağımı düşünüyorum..

 13. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  Müge YİŞİL
  Çankırı Karatekin Üniversitesi

  Çankırı Karatekin Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Java, c++ programlama dillerini orta düzeyde biliyorum. Web programlama için HTML, CSS hakkında biraz bilgiliyim. Unity 3D üzerinde çalışmalar yapıyorum. Sıklıkla Java üzerinde çalışıyorum Java da yapmış olduğum kafe otomasyonu projem var. İngilizce seviyem B1 kendimi ve geliştirmeye devam ediyorum.

 14. MediaMarkt Uzun Dönem Staj - User Image
  ESRA DOĞAN
  İnönü Üniversitesi

  3. sınıf İnönü üniversitesi bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. 11 ay Technical Support Specialist olarak bir bilgi teknolojileri firmasında deneyim edindim. Enerjisi yüksek, sorun çözebilen, kolayca uyabilen, azimli, motive ve analitik becerilere sahip bir kişiliğim. Kendime ve çalıştığım kurum kuruluşa güzel işler katacak programlara dahil olmayı teveccüh ederim. Dilerseniz cv iletebilirim

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 81 people.
Review

Details

 • Application Term
  April
 • Who Can Apply?
  1st Grade
  2nd Grade
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul