Mavi - NextGen - TalentScore | Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]
Mavi NextGen

Mavi

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Mavi dünyasını daha yakından tanımaya ve heyecan verici yolculuğun bir parçası olmaya hazır mısın?

Yaklaşık 8 ay sürecek NextGen yolculuğunda Mavi’de kariyer hayatının ilk adımlarını atabilecek, dinamik bir çalışma ortamında perakende sektörünü deneyimleyebilecek, kariyer yolculuğunda moda tutkundan ilham alabilecek, çeşitli projeler ve eğitimlerle gelişimini destekleyebileceksin.

Sen de 3. ve 4. sınıf öğrencisiysen ve NextGen ile fark yaratabileceğine inanıyorsan NextGen tam sana göre!

 

Mavi’nin Hangi Departmanlarında Yer Alabilirim?

 • Pazarlama, Satış, Finans, İnsan Kaynakları, Ürün Kategori, Planlama, Satın Alma ve Tedarik Zinciri, departmanlarındaki ekip arkadaşlarımızdan biri sen olabilirsin!

 

Beni Bu Program Sürecinde Neler Bekliyor?

 • Yeniliklere açık ve dijital dünyanın gerekliliklerine hakimiz! Perakende ve mağazacılık deneyimini alanının en önde gelen şirketinde, güncel ve yeniliklere açık şekilde tecrübe etme imkanına sahip olabileceksin.
 • Takım çalışması vazgeçilmezimiz! Projelerde aktif olarak rol alarak yeniliklere uyum sağlayan, dinamik bir ekipte çalışma fırsatı yakalayacaksın.
 • İlham verme ve yaratıcılık doğamızda var! Mavi’de sana farklı bakış açıları kazandırmak, sorumlu olacağın işe değer ve yenilik katmak en önemli kazanımlardan biri olacak.
 • Samimiyet bizim için başarının altın kuralı! İlk günden itibaren kendini ait hissedebilmen için bir “rehber” sana destek olacak.
 • Mavi’de ekip arkadaşlarımızın kendini geliştirmesine çok önem veriyoruz! Kurum içi eğitimler, üniversite iş birlikleri vb. eğitim imkanları ile kendini geliştirme imkanı bulacaksın.
 • Dışarıdan kazanımlarımız kadar birbirimizin tecrübelerinin değerinin farkındayız! Seni “Trend Buluşmaları” ile Mavi liderlerimiz, departman uzmanlarımız ve perakende alanının önde gelen isimleriyle düzenli olarak buluşturacağız.

 

Mavi Bana Neler Sunacak?

NextGen ile başlayan yolculuğunun uzun olacağına inanıyoruz, gelecekteki kariyer fırsatlarının ilk adımını bizimle atabilirsin.

Süreç boyunca birbirinden farklı görevlerde kendini görebilir, senden beklenenler doğrultusunda çeşitli projelerde görevler alabilir, rapor ve sunumlar hazırlayabilir bu sayede ilk günden son güne kadar kendini geliştirdiğin bir sürecin parçası olabilirsin.

Huzurlu bir ortamda az önce okuduğun her şeyi desteklemek için açık ofislerde çalışıyor, boş zamanlarımızı rahat ofisimizin her alanını doya doya kullanarak değerlendiriyoruz. Bu sayede Mavi’deki her departman ve rol hakkında bilgi sahibi olurken kendini iyi hissetmeni sana vadediyoruz.

Unutma, kendini bir adım ileriye taşıyabilmen için Mavi her zaman yanında olacak!

 

Hangi Yetkinliklerde Kendimi Geliştirmiş Olmalıyım?

 • Mühendislik veya İdari Bilimler fakültelerinde öğrenciysen veya yüksek lisans yapıyorsan,
 • Perakende alanına ilgiliysen,
 • İletişim becerileri güçlü, tam bir takım oyuncusu ve sonuç odaklı olduğunu düşünüyorsan,
 • Planlama ve organizasyon anlamında kendine güveniyorsan,
 • İleri düzeyde MS Office bilgisine sahipsen,
 • Sürekli yeni şeyler öğrenmek ve ufkunu geliştirmek senin için vazgeçilmez bir tutkuysa,

NextGen yetenek programı ile aramıza katılmaman için hiçbir sebep yok!

Mavi olarak tüm işe alım süreçlerimizde fırsat eşitliği sağlar, çeşitliliğe önem verir ve saygı duyarız. Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Politika’mıza uygun olarak, çalışanları yaşı, cinsiyeti, ırkı, rengi, dili, dini inancı, felsefi ve siyasi görüşü, etnik kökeni, ekonomik ve sağlık durumu, engeli, dış görünüşü, yaşam ve giyim tarzı veya cinsel yönelimi ne olursa olsun yalnızca profesyonel kabiliyetlerine ve niteliklerine göre seçer, işe alır ve potansiyellerini ortaya çıkarmaya destek oluruz.

Company Images

Company Images

 1. Mavi NextGen - User Image
  Zeliha Sönmez
  İstinye Üniversitesi

  Lisans mezuniyetim öncesi iş deneyimlerimde kazandığım yetkinlikleri, çalışacağım kurumun amaç ve hedeflerine ulaşabilmek için kullanmayı ve geliştirmeyi hedeflemekle birlikte; başarılı, verimli ve ayrıca kariyerimde ilerleyebileceğim işler içerisinde yer almayı isterim.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 6 people.
Review

Details

 • Application Term
  August
  September
 • Who Can Apply?
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul