LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship

LC Waikiki

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Önünde Hayat Stajın LC Waikiki’de!

4 kıtada 53 ülkede 54.000'den fazla çalışanıyla Türkiye'nin en büyük giyim perakende firması LC Waikiki’nin başarılarına dahil olmak ister misin?

Her zaman daha iyiyi yapma motivasyonuna sahipsen, belli kalıplara sığmıyor hatta kendi kabına bile sığamıyorsan, merakını besleyerek bilgiye doymayacağın bir öğrenme yolculuğuna hazırsan online LC Waikiki Long Term Internship'22 seni bekliyor!

 

Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Tekstil Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat, Sosyoloji bölümlerinin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine staj fırsatı sağlanacaktır.

 

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencisi olan
 • Üniversite tarafından staj zorunluluğu bulunan veya gönüllü stajlarda sigortası okul tarafından karşılanan,
 • Online olarak uzun dönem (minimum 3 ay) staj yapabilecek olan
 • Haftanın en az 3 günü tam zamanlı olarak staja katılım sağlayabilecek olan
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • İyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
 1. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Reyhan Arslan
  Konya Teknik Üniversitesi

  Merhaba, Ben Reyhan Arslan. Konya Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Mezuniyetim sonrası için staj ve iş arayışı içerisindeyim. 20 iş günü zorunlu yaz stajım bulunmaktadır. Kendimi mobil uygulama alanında geliştirmeye çalışıyorum. Flutter, Firebase, Python,Django,HTML CSS gibi teknolojilere de aşinayım ve çeşitli geliştirmeler yaptım. Öğrenmeye açık ve çalışmayı seven biri olarak çalışırken şirketinize değer katıp kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum. (Aynı zamanda staj süresince sigortamız, okulumuz tarafından karşılanmaktadır.) Saygılarımla, Reyhan Arslan.

 2. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Rahime Ek
  Üsküdar Üniversitesi

  merhaba ben Rahime Ekinci. Üsküdar üniversitesi endüstri mühendisliği (ingilizce) 4. sınıf öğrencisiyim. okul hayatım süresince işim ile ilgili farklı şeyler öğrenmeye önem gösterdim. Pazarlama ile ilgili seminerlere katıldım eğitimler aldım aynı şekilde yazılım dilleri ile ilgili okulda olsun seminerler eğitimler alarak her türlü fırsatı değerlendirdim. işe alınmam durumundan hem sizlere hem kendime katkıda bulunacağımdan emin olabilirsiniz.

 3. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Umut Kizilirmak
  Bilkent Üniversitesi

  Merhaba. Ben Umut Kızılırmak. Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü tam burslu 4. sınıf öğrencisiyim. Mezun olacağım bu son senemde LCW gibi büyük ve global şirketlerde kendimi geliştirmek, içerisinde bulunduğum şirkete ise kendimden bir şeyler katma motivasyonu içerisindeyim. Bölümümün içeriği sadece saf matematik üzerine değil, aynı zamanda bu saf matematik bilgisini dilediğimiz bir alanda uygulamalı olarak kullanma avantajı verilmektedir. Bu sebeple seçmeli olarak aldığım Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği dersleri sayesinde Python, HTML/CSS, SQL, PhP ve JavaScript üzerine hem akademik hem de profesyonel bir geçmişe de sahibim. Yalnızca programlama alanında değil Veri Bilimi ve bunun için gerekli olan birçok tool ile de çalışmalarım mevcuttur. 4 dönem boyunca okulumun Bilgisayar Mühendisliği lablarında hocalarımı sözleşmeli bir çalışma programı ile yardımcı olmamın yanı sıra Ocak-Temmuz 2022 arasında Litvanya'da KTU'de Uygulamalı Matematik bölümünde Erasmus değişim öğrencisi olarak yer aldım. LCW gibi global ve vizyoner bir firmada edineceğim tecrübe kendimi geliştirmem için muazzam bir fırsat. Bu programda yer almak motivasyonum tamdır. Teşekkür ederim.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 12 people.
Review

Details

 • Application Term
  January
  February
 • Who Can Apply?
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  Online