LC Waikiki - LC Waikiki Long Term Internship - TalentScore | Youthall
LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship

LC Waikiki

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Önünde Hayat Stajın LC Waikiki’de!

4 kıtada 53 ülkede 54.000'den fazla çalışanıyla Türkiye'nin en büyük giyim perakende firması LC Waikiki’nin başarılarına dahil olmak ister misin?

Her zaman daha iyiyi yapma motivasyonuna sahipsen, belli kalıplara sığmıyor hatta kendi kabına bile sığamıyorsan, merakını besleyerek bilgiye doymayacağın bir öğrenme yolculuğuna hazırsan online LC Waikiki Long Term Internship'22 seni bekliyor!

 

Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Tekstil Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat, Sosyoloji bölümlerinin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine staj fırsatı sağlanacaktır.

 

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencisi olan
 • Üniversite tarafından staj zorunluluğu bulunan veya gönüllü stajlarda sigortası okul tarafından karşılanan,
 • Online olarak uzun dönem (minimum 3 ay) staj yapabilecek olan
 • Haftanın en az 3 günü tam zamanlı olarak staja katılım sağlayabilecek olan
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • İyi derecede ingilizce bilgisine sahip,
 1. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Reyhan Arslan
  Konya Teknik Üniversitesi

  Merhaba, Ben Reyhan Arslan. Konya Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Mezuniyetim sonrası için staj ve iş arayışı içerisindeyim. 20 iş günü zorunlu yaz stajım bulunmaktadır. Kendimi mobil uygulama alanında geliştirmeye çalışıyorum. Flutter, Firebase, Python,Django,HTML CSS gibi teknolojilere de aşinayım ve çeşitli geliştirmeler yaptım. Öğrenmeye açık ve çalışmayı seven biri olarak çalışırken şirketinize değer katıp kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum. (Aynı zamanda staj süresince sigortamız, okulumuz tarafından karşılanmaktadır.) Saygılarımla, Reyhan Arslan.

 2. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Rahime Ek
  Üsküdar Üniversitesi

  merhaba ben Rahime Ekinci. Üsküdar üniversitesi endüstri mühendisliği (ingilizce) 4. sınıf öğrencisiyim. okul hayatım süresince işim ile ilgili farklı şeyler öğrenmeye önem gösterdim. Pazarlama ile ilgili seminerlere katıldım eğitimler aldım aynı şekilde yazılım dilleri ile ilgili okulda olsun seminerler eğitimler alarak her türlü fırsatı değerlendirdim. işe alınmam durumundan hem sizlere hem kendime katkıda bulunacağımdan emin olabilirsiniz.

 3. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Umut Kizilirmak
  Bilkent Üniversitesi

  Merhaba. Ben Umut Kızılırmak. Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü tam burslu 4. sınıf öğrencisiyim. Mezun olacağım bu son senemde LCW gibi büyük ve global şirketlerde kendimi geliştirmek, içerisinde bulunduğum şirkete ise kendimden bir şeyler katma motivasyonu içerisindeyim. Bölümümün içeriği sadece saf matematik üzerine değil, aynı zamanda bu saf matematik bilgisini dilediğimiz bir alanda uygulamalı olarak kullanma avantajı verilmektedir. Bu sebeple seçmeli olarak aldığım Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği dersleri sayesinde Python, HTML/CSS, SQL, PhP ve JavaScript üzerine hem akademik hem de profesyonel bir geçmişe de sahibim. Yalnızca programlama alanında değil Veri Bilimi ve bunun için gerekli olan birçok tool ile de çalışmalarım mevcuttur. 4 dönem boyunca okulumun Bilgisayar Mühendisliği lablarında hocalarımı sözleşmeli bir çalışma programı ile yardımcı olmamın yanı sıra Ocak-Temmuz 2022 arasında Litvanya'da KTU'de Uygulamalı Matematik bölümünde Erasmus değişim öğrencisi olarak yer aldım. LCW gibi global ve vizyoner bir firmada edineceğim tecrübe kendimi geliştirmem için muazzam bir fırsat. Bu programda yer almak motivasyonum tamdır. Teşekkür ederim.

 4. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Aybüke Kılınç
  İstanbul Üniversitesi

  Bu şekilde Global çapta çalışmalar yapan ve yapmaya devam eden bir markanın gerçekleştirdiği ve öğrencilere iyi bir çalışma be deneyim imkanı sunması oldukça takdir edilesidir.

 5. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  ENES ÖZCAN
  Maltepe Üniversitesi

  Merhaba ben M. Enes Özcan. Maltepe Üniversitesi Yazılım Mühendisliği(ENG) bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. 30 iş günü zorunlu yaz stajım için staj arayışındayım. Kendimi Mobile Programming alanında geliştirmeye çabalıyorum. Flutter, Firebase teknolojilerinde kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Ayrıca Web Development alanında HTML, CSS ve Javascript teknolojileri ile çalışmalarım var. Her zaman her koşulda öğrenmeye açık ve gelişmeyi seven bir karaktere sahibim. Sizlerle birlikte hem sizlere hem de kendi gelişimime değer katabileceğime inanıyorum. Staj süresince sigortam okul tarafından karşılanmaktadır. Teşekkür ederim.. M. Enes Özcan.

 6. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Yasin Rümel
  Marmara Üniversitesi

  Sayın İşverenim, LC Waikiki'nin staj programına başvurarak, sektörünüzdeki başarılı çalışmalarınıza dahil olmak için büyük bir heyecan duyuyorum. Bilgisayar mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Bu fırsatı değerlendirmek istiyorum. Java, Spring, Hibernate, .NET, MySQL ve MSSQL teknolojilerinde bilgi sahibiyim. Çeşitli backend projeleri geliştiriyorum. .NET ve Spring üzerinde çeşitli API,Web siteleri gibi projelerim var. Ayrıca online olarak minimum 3 ay uzun dönem staj yapabileceğim ve haftanın en az 3-4 günü tam zamanlı olarak staja katılım sağlayabileceğim. İyi derecede İngilizce biliyorum. Her zaman daha iyiyi yapma motivasyonuna sahibim ve merakımı besleyerek bilgiye doymayacağım bir öğrenme yolculuğuna hazırım. Bu fırsatı değerlendirmek için sabırsızlanıyorum ve LC Waikiki'nin dinamik ve yenilikçi ekibine katılarak, sektördeki başarılarınızda yer almak için elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum. Saygılarımla, Yasin RÜMEL

 7. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Yaren Kaymaz
  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

  Merhaba, Ben Yaren Kaymaz. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) 4. sınıf öğrencisiyim. Mezuniyetim sonrası için staj ve iş arayışı içerisindeyim. Kendimi mobil uygulama alanında geliştirmeye çalışıyorum. Öğrenmeye açık ve çalışmayı seven biri olarak çalışırken şirketinize değer katıp kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum. Staj süresince sigortamız, okulumuz tarafından karşılanmaktadır. Pazarlama ile ilgili seminerlere katıldım ve aynı zamanda eğitimler aldım. Bir Uluslararası İlişkiler öğrencisi olmama rağmen, pazarlama, satış, dijital pazarlama ve siber pazarlamaya artan bir ilgim var. Üniversite eğitimim boyunca çeşitli eğitimlere katılarak bu alanlara olan ilgimi artırdım. Bugüne kadar çalıştığım tüm şirketlerde hem teorik hem de pratik bilgilere kendimi kaptırmak için satış ve pazarlama ekibinde bulundum. Tasarıma, sosyal medyaya ve insan kaynaklarına olan ilgim doğrultusunda öğrenci kulüplerinde ve start-up'larda gönüllü olarak çalıştım. Okulda Siyaset ve Uluslararası İlişkiler Derneği'nin yönetim kurulunda bulundum. Orada sosyal medya erişimini koordine ediyorum. Ekibimle birlikte haftalık olarak yayınladığımız ve tanıtımını yaptığımız konularda sürekliliği sağlamak amacıyla Linkedln'den Instagram'a birçok dijital platformda kulübümüzün tanıtımını yapıyoruz. Bunların yanı sıra Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi, Satış Alanında Çalışmak, Proje Geliştirme Eğitimi gibi alan ile ilgili birçok eğitim aldım. Sizlerle birlikte hem sizlere hem de kendi gelişimime değer katabileceğime inanıyorum. LC Waikiki'nin staj programına başvurarak, sektörünüzdeki başarılı çalışmalarınıza dahil olmak için büyük bir heyecan duyuyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

 8. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Osman Cihat Çetin
  Maltepe Üniversitesi

  Merhaba ben Osman Cihat Çetin. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi İngilizce 4. Sınıf öğrencisiyim. Mezuniyet senem ve sonrası için staj ve iş arayışındayım. Satın alma, satış ve pazarlama departmanlarında uzun dönem staj arıyorum. En son Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri'nde Lojistik Müşteri Hizmetleri Uzun Dönem Stajyerı olarak 6 ay çalıştım. Firmanızda başarılı olacağıma inanıyorum, o yüzden başvuru yapacağım. İyi çalışmalar dilerim.

 9. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Elanur Sarıyel
  Uludağ Üniversitesi

  Üniversite eğitim sürecine Dokuz Eylül Üniversite işletme bölümü öğrencisi olarak başlayıp, üniversite 1.sınıf sonunda Bursa Uludağ Üniversitesi işletme bölümüne geçiş yaptım. Şu anda 3.sınıf olarak eğitim hayatıma devam ediyorum. Heyecanlı, insanlarla iletişim kurmayı seven, her zaman öğrenmeye açık, pratiklik konusunda kendine güvenen, enerjik ve dinamik bir yapıya sahip kişiyim. Sağlık sektöründe 1 seneyi geçkin bir iş deneyimim oldu. İnsanlarla iletişim konusunda ve hızlı işlem yapabilmek ,anlık oluşan problemleri çözmek veya o sorunlara nasıl bir tepki vermem gerektiği konusunda geçirdiğim bu kısa dönemli iç tecrübemin bana bir şeyler kattığını düşünüyorum.İngilizce seviyem A1 olmakla beraber kendimi dil konusunda geliştirmeye devam ediyorum.

 10. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Kerem ÇİFTCİ
  Yeditepe Üniversitesi

  I am a 4th-year software development undergraduate student who s questonng n every feld, responsble, and always eager to learn new nformaton. I am socally actve, adaptable n teamwork, and confdent n exchangng deas wth my frends. My bggest goal s to mprove myself n Java and JavaScrpt and to progress n the feld of Fullstack.

 11. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Züleyha Koçak
  Gebze Teknik Üniversitesi

  .

 12. LC Waikiki LC Waikiki Long Term Internship - User Image
  Ayşe Mermer
  Ömer Halis Demir Üniversitesi

  Program harika duruyor. Kendini geliştirmek isteyen her birey için çok güzel bir şans. Umarım isteyen herkese kucak açılabilir.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 33 people.
Review

Details

 • Application Term
  January
  February
 • Who Can Apply?
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  Online