İstanbul Büyükşehir Belediyesi - İBB Genç Yetenek Gelişim Programı - TalentScore | Youthall
We started the #seninleyiz for the young people affected by the earthquake to continue their business life and participate in employment. [TR]
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Genç Yetenek Gelişim Programı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Applications have not started yet.

Talent Program Details

İBB Genç Yetenek Gelişim Programı, 30 yaş altı gençlerin, hem mesleki hem de kişisel bilgi ve becerilerini artırmayı ve onları iş hayatına hazırlamayı hedeflemektedir.Başvurudan sonra yapılacak İngilizce Sınavı ve Genel Yetenek Testi sonrası başarılı olan adaylar Kura Çekilişi' ne dahil olacak. Programda; geleceğin yetkinliklerini kazandırmak üzere e-eğitim ve webinarlar, İstanbul'un deneyimleneceği saha çalışmaları, yepyeni fikirlerin projeye dönüştüğü gelişim kampı ve kariyer fırsatlarının yakalanacağı sektörel buluşmalar yer alacaktır.

 

Aranan Nitelikler:

 • İstanbul'da ikamet eden
 • 30 yaşın altı
 • Herhangi bir işte çalışmayan
 • Lisans ve üzeri mezunu

Video

 1. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Genç Yetenek Gelişim Programı - User Image
  Anon.

  LinkedIn profilimde gözüktüğü üzere, kariyerimi iOS kısmında devam ettirmek istiyorum

 2. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Genç Yetenek Gelişim Programı - User Image
  Ahmet Bostancıklıoğlu
  Gaziantep Üniversitesi

  Long term obligatory intern application Hi I am highly motivated and self-educated an iOS, swift, developer I want to do a long-term, 4-month compulsory internship as an iOS developer, which will start in September. In internship time for compulsory internship my insurance will be paid by my university engineering department. In internships I don't wait any payment my aim is taking place in a project in which finding a chance to improve myself.

 3. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB Genç Yetenek Gelişim Programı - User Image
  Atakan Kahraman
  Adnan Menderes Üniversitesi

  Üniversite eğitimim, sosyal çevrem, aldığım dersler ve katıldığım eğitimlerle kişisel altyapımı güçlendirdi. Kendimi iş hayatına hazırlamak için çeşitli eğitimlere katıldım ve pratik, hızlı ve özverili bir çalışma anlayışım var. Sorumluluk almak konusunda meraklı ve istekliyim. Stajlar ve projeler sayesinde endüstri ve örgüt alanında ilerlemeye yatkın olduğumu fark ettim ve bu alanda bir kariyer yapmak istiyorum. Başarıya dikkatli ve özenli çalışmanın ulaşacağını biliyorum ve bu hedef doğrultusunda ilerlemek istiyorum.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 4 people.
Review

Details

 • Application Term
  June
  July
 • Who Can Apply?
  New Graduate
  Young Professional
 • Working Locations
  İstanbul