IC Holding - IC Kuşağı Staj Programı - TalentScore | Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.
IC Holding IC Kuşağı Staj Programı

IC Holding

Applications have not started yet.

Talent Program Details

IC Holding ve Grup Şirketlerinin hedeflerinden, ilkelerinden ve değerlerinden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru stajyerleri yerleştirebilmek ve stajyerlerin staj deneyimlerini iyileştirmek için “IC Kuşağı” staj programı ile tüm şirketlerimizde staj süreci yapılandırılmış ve standardize edilmiştir.

Staj programımız ile amacımız; üniversitelerin 3. ya da 4. sınıf öğrencilerine, zorunlu stajları kapsamında, kendilerini ve yetkinliklerini gösterebilecekleri gerçek bir iş deneyimi yaşatmak ve işe alım süreçlerimizde öncelikli olarak kendilerini istihdam etmektir.

IC Kuşağı Staj Programı başvuruların toplanması ile başlar. Ardından ön elemeden geçen adaylara yetenek testi gönderilir ve birebir mülakatlar yapılır. Mülakatlar sonucunda yetkinlik ve pozisyonlara uygunluklarına göre stajyerlerimiz ilgili şirket ve departmanlara yerleştirilir.

Staj sürecinde stajyerlerimizin geri bildirimleri de bizler için önemli olup; her stajyerimize bir insan kaynakları iş ortağı atanır. Staj sürecimiz karşılıklı değerlendirme ve anketler ile tamamlanır. Stajını başarı ile tamamlayan stajyerlerimiz yetenek havuzuna alınarak uzun dönem staj için değerlendirilir ve “Yeni Mezun Geliştirme Programı”na dahil edilir.

“Yeni Mezun Geliştirme Programı”nı başarı ile tamamlayan uzun dönem stajyerler, açık kadroların oluşması durumunda öncelikli değerlendirmeye alınarak işe alımları yapılır.


Aranan Nitelikler

 • Üniversite 3. ve 4. Sınıf öğrencisi,
 • Zorunlu stajı bulunan veya sigortası okul tarafından karşılanan.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 1 people.

Review

Details

 • Application Term
  April
  May
 • Who Can Apply?
  3rd Grade
  4th Grade
 • Working Locations
  İstanbul