FLO Mağazacılık - Mağaza Yönetici Yetiştirme Programı - TalentScore | Youthall
FLO Mağazacılık Mağaza Yönetici Yetiştirme Programı

FLO Mağazacılık

Applications have not started yet.

Talent Program Details

"Gelecek In Street'te" Mağaza Yönetici Yetiştirme Programı!

1960 yılında kurulan FLO Mağazacılık, bugün Türkiye ayakkabı pazarının lideri konumundadır. Doğrudan 10 binin üzerinde, dolaylı olarak da 30 bine yakın kişiye istihdam sağlayan FLO Mağazacılık, yılda 55 milyon çiftten fazla ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir.

Mağazaları ile Türkiye’nin neredeyse her noktasına ulaşan FLO’nun, 3 kıtada 21 farklı ülkede 650’nin üzerinde mağazası bulunmaktadır. FLO Mağazacılık bünyesinde bulunan çok markalı sneaker mağaza konsepti In Street, artan satış noktaları ile FLO’nun satış ağını her yıl güçlendirmekte ve erişilebilirliğine katkı sağlamaktadır.

İtalya’nın en hızlı büyüyen markalarından biri olan Lumberjack’i 2012 yılında satın alan FLO Mağazacılık, 2019 yılında da Nine West’in Türkiye lisans haklarını satın aldı. FLO Mağazacılık, gerçekleştirdiği satın alımlarla istikrarlı büyümesini sürdürüyor.

FLO Mağazacılık bünyesinde, perakende markalarının yanı sıra hem mağazalarında satışını gerçekleştirdiği hem de toptan satışını yaptığı Kinetix, Dockers by Gerli, Polaris, Butigo ve Mercedes gibi her biri kendi alanında lider konumunda olan ayakkabı markaları da bulunmaktadır.

FLO, 2023 yılında Türkiye’den çıkacak 10 global markadan biri olma vizyonu ile büyüyen hedeflerine ulaşmak için ilerlemektedir.

Büyüyen yurtiçi mağazacılık operasyonumuzda değerlendirilmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, Türkiye genelinde mobilitesi olan “Yönetici Adayları” arıyoruz.

Yönetici Adaylarımız, katılacak oldukları eğitim programı sonunda başarılı olmaları halinde, Türkiye genelinde belirlenen IN STREET mağazalarımızda yönetici pozisyonlarında çalışma fırsatı elde edecekler.

 

Aranan Nitelikler

 • Lisans mezunu,
 • Perakende alanında kariyer hedefi olan,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Birlikte başarmanın gücüne inanan,
 • Her koşulda müşteri memnuniyetini benimseyen,
 • Öğrenmeye ve gelişime açık,
 • Analitik düşünce becerilerine sahip,
 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf,
 • Erkek adaylar için askerliği en az 2 yıl tecilli olan.
 1. FLO Mağazacılık Mağaza Yönetici Yetiştirme Programı - User Image
  Aygül Karanfil
  Adnan Menderes Üniversitesi

  İnsan kaynakları sertifikam var.proje yönetimi sertifikam var.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 2 people.
Review

Details

 • Application Term
  April
  May
 • Who Can Apply?
  New Graduate
 • Working Locations
  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Online, Çerkezköy