Enerjisa Üretim - Orion Deneyim ve Gelişim Programı - TalentScore | Youthall
Enerjisa Üretim Orion Deneyim ve Gelişim Programı

Enerjisa Üretim

Applications have not started yet.

Talent Program Details

Tüm enerjinle, takımımızın yıldızları arasında olmaya var mısın?

26 yıldır Türkiye’nin dört bir yanında 21 farklı santralimizle hayata enerji veriyoruz. Türkiye’nin öncü ve lider elektrik üreticisi olarak, durmaksızın üretme yolculuğumuzda senin için tasarladığımız deneyim ve gelişim programı Orion ile kariyerine gerçek bir adım atma zamanı!

Orion programımızla 7 ay boyunca; birebir mentorluk alacak, eğitimlerle ilgili departmanın teknik yetkinliklerini kazanacak, çalıştaylar, grup çalışmaları, seminerler, santral gezileri ve program sonunda yapılacak proje ile kariyer yolunda gerçek deneyimler elde edeceksin. Orion’un finalinde alacağın sertifikanın yanı sıra kariyerine Enerjisa Üretim’de başlama fırsatı bulabilirsin!

 

Aranan Nitelikler

 • Lisans 4. Sınıfa geçtiysen veya yeni mezunsan,
 • Haftanın minimum 3 günü programa devam edebiliyorsan,
 • İleri seviye ingilizce biliyorsan,
 • İş birliğine dayalı üretken ilişkiler kurmaya yatkınsan,
 • Öğrenmeye, gelişime ve geri bildirime açıksan,

Orion programımız ile Bilgi Teknolojileri, Finans, İnsan ve Kültür, Ticaret ve Enerji Çözümleri, İç Denetim, Satın Alma, Strateji ve Portföy Yönetimi, İşletme ve Teknik departmanlarında görev alabilirsin!

 1. Enerjisa Üretim Orion Deneyim ve Gelişim Programı - User Image
  Ahmet Bostancıklıoğlu
  Gaziantep Üniversitesi

  Long term obligatory intern application Hi I am highly motivated and self-educated an iOS, swift, developer I want to do a long-term, 4-month compulsory internship as an iOS developer, which will start in September. In internship time for compulsory internship my insurance will be paid by my university engineering department. In internships I don't wait any payment my aim is taking place in a project in which finding a chance to improve myself.

Rate a Program

Talent Score
Reviewed by 2 people.
Review

Details

 • Application Term
  June
  July
 • Who Can Apply?
  4th Grade
  New Graduate