Boğaziçi Girişimcilik Akademisi - Youthall
25 farklı kategoride gençlerin oylarıyla belirlendiği “Youth Awards” 2023 sonuçları açıklandı.

Boğaziçi Girişimcilik Akademisi

15 December, Wed

Event Closed.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü - Boğaziçi Girişimcilik Akademisi cover photo

Event Details

BOĞAZİÇİ GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ, 15-19 Aralık tarihleri arasında geleceğin girişimcileriyle buluşuyor! 

 

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu tarafından bu sene ilk defa düzenlenecek olan Boğaziçi Girişimcilik Akademisi, girişimcilik alanına ilgi duyan meraklı kitleye, girişimcilik dünyasının kapılarını açacaktır. 

 

 

Girişimcilik alanına ilgi duyan meraklı kitleyi A’dan Z’ye eğitimlerle buluşturacak olan akademi, hafta içi online olarak gerçekleşecek. Girişimler için finansal planlamadan doğru takımı kurmaya, bir markanın doğuşundan sevilen ürünü geliştirmeye, takip edilmesi gereken hukuksal süreçlerden yatırım almaya, doğru müşteriye ulaşmaktan risklerin belirlenmesine; her konuda bir girişimcinin serüvenini aydınlatacaktır. Hafta sonu ise kısıtlı bir kapasiteyle birlikte gerçekleşecek fiziksel workshop oturumlarında katılımcılar deneyim kazanma şansı yakalayacaktır. Problem çerçeveleme, persona oluşturma, iş modeli kanvası hazırlama, sunum teknikleri gibi konuların işleneceği workshop oturumları Boğaziçi Üniversitesi’nde fiziksel olarak gerçekleşecektir. 

 

 

Detaylar için https://ikboun.net/bogazici-girisimcilik-akademisi/ adresini ziyaret edebilir, biletler içinse https://biletino.com/tr/e-dr6/bogazici-girisimcilik-akademisi/ linkine tıklayabilirsin.

Images