Çimsa Build-On Yaz Staj Programı - Youthall
Youthall - Engineering Career Summit 5-6-7 Aralık'ta online 8 Aralık’ta fiziksel olarak 38 farklı şirketin katılımıyla gerçekleşecek.

Çimsa

Build-On Yaz Staj Programı

Closed.

Çimsa - Build-On Yaz Staj Programı


Job Description

 Bu yaz kariyerinin temellerini Çimsa'da atmaya hazır mısın?

40 yılı aşkın tecrübesi, geniş ürün yelpazesi, yenilikçi çalışanları, insana ve çevreye duyarlı yaklaşımıyla sektöründe fark yaratarak sürekli büyüyen Çimsa; sektöründe fark yaratarak sürekli büyüyen uluslararası çimento ve yapı malzemeleri şirketidir.


Genel Nitelikler:

  • Üniversitelerin, Mühendislik ve İİBF bölümlerinde okuyorsan,
  • Zorunlu stajın varsa,
  • İyi derecede İngilizce biliyorsan,
  • MS Office uygulamalarına hakimsen,
  • Takım çalışmasına değer veriyorsan,
  • İletişim yeteneğin kuvvetliyse,
  • Mevcutla yetinmeyip sürekli değişime, ilerlemeye ve yenilenme anlayışına sahipsen,
  • Enerjik ve sorumluluk sahibiysen,

Bu yaz seni de sektörün lideri olan ve sürekli büyüyen ailemize değer katmanı bekliyoruz.


İş Tanımı: 

Build-On Yaz Staj Programı kapsamında stajyerler; 

Ar&Ge, Bilgi Teknolojileri, İhracat, İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik, Kalite, Lojistik, Mali İşler, Pazarlama, Satış, Tedarik Zinciri ve Üretim bölümlerinde iş akışları ile ilgili süreçlere destek olacak, staj sürecinde sorumlu olacağı projesini tamamlayacaktır.


Not: Türkiye’de bulunan İstanbul Genel Müdürlük, Mersin, Eskişehir, Kayseri, Niğde, Afyonkarahisar’da bulunan 5 entegre fabrikasında staj başvuruları değerlendirilecektir.

Qualifications


Hakkımızda

Sabancı Holding iştiraki olan Çimsa, 1972 yılında Mersin’de kurulmuştur. Çimsa bugün Mersin, Eskişehir, Afyonkarahisar ve Valencia'da bulunan 4 entegre fabrikası ile üretim faaliyetlerini yürütmektedir.

Çimsa, gri çimentonun yanı sıra ürettiği beyaz çimento ve kalsiyum alüminat çimentosu gibi özel ürünlerle de inovasyon konusunda Türkiye çimento ve yapı malzemeleri sektörüne öncülük etmektedir. Tüm paydaşlarına değer yaratan ve ka...

Want to know more about Çimsa ?
Review Profile