Anadolu Efes Project Future Long-Term Internship & MT Program - Youthall

Anadolu Efes

Project Future Long-Term Internship & MT Program

Son 6 gün!
Apply Now
Anadolu Efes - Project Future Long-Term Internship & MT Program

Job Description

Project Future Nedir?

Project Future Staj Programı’nı, sana iş hayatına dair unutulmaz bir gelişim sürecini profesyonel bir bakış açısıyla birleştirerek deneyimleyebilmen için tasarladık. Program süresince inovatif bir çalışma ortamında yaratıcılığını konuşturabileceğin, kapsamlı eğitim programları ile gelişimini destekleyebileceğin, eğlenceli bir deneyim yaşamanı hedefliyoruz!

Qualifications

Kimler Başvurabilir?

3. veya 4. Sınıf üniversite öğrencisiysen ve 6 ay süreyle haftada en az 3 gün bizimle olabileceksen, Project Future’a uzun dönem stajyer olmak üzere başvurabilirsin. 

Management Trainee Programı’na başvuru koşulları ise yeni mezun veya yüksek lisans öğrencisi olman ve 1 yıl süreyle haftada 4-5 gün bizimle olabilmen. Kendini; çalışmayı seven, enerjik, takım çalışmasına yatkın, iletişim gücü yüksek ve meraklı biri olarak tanımlıyorsan, seni de aramızda görmeyi çok isteriz.

Privileges

Staj Serüveni

İzmir Yenilik Atölyesi gezisi, dijital/yüz yüze eğitimler, proje sunumları, workshop’lar gibi çok çeşitli, kapsamlı, renkli ve eğlenceli bir serüven seni bekliyor.

Project Future ile gerçek bir iş deneyimi, sürekli öğrenme imkânı, kişisel ve profesyonel gelişim ortamı sunuyoruz. Bu programda gerçek bir iş problemine çözüm bulduğumuz projelere dahil olup katkı sağlama; staj koçun ve diğer ekip arkadaşlarınla birebir çalışma; diğer Project Future stajyerleriyle sosyalleşme ve şirket genelindeki etkinliklere erişim imkânların olacak.

Eleştirel düşünmeye teşvik edileceğin, pek çok farklı sesi duyarken kendi sesini bulabileceğin ve daima gelişeceğin, eğlenceli bir ortamda çalışmak seni heyecanlandırıyorsa doğru yerdesin!

Kariyerin için şimdi bir adım at, serüvene katıl!

Recruitment Steps

  1. Başvuru ve ön değerlendirme süreci
  2. Gamification: Oyunlaştırılmış test ile profesyonel yetkinliklerinin analizi
  3. Video mülakat: Mülakat sorularını video kaydı ile cevaplama
  4. Genel yetenek testi: Sözel, sayısal, analitik ve dikkat alanlarındaki yeteneklerinin ölçümü
  5. Online mülakat: Ekip yöneticilerin ve İK İş Ortağın ile yapacağın online mülakat

Hakkımızda

Yolculuğumuz 1969’da İzmir’de ilk fabrikamızı kurmamızla başladı.

8.500’ten fazla çalışanımız, 6 ülkede bulunan 21 bira fabrikamız, 5 malt üretim tesisimiz ve 1 şerbetçi otu işletme tesisimizle birlikte Avrupa’nın en büyük 5. ve dünyanın en büyük 10. bira şirketiyiz. Türkiye’nin yanı sıra; Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Gürcistan ve Moldova’da da pazar lideriyiz. Akdeniz ülkeleri içerisinde en çok beğenilen ilk 5 markadan biri olmakla birlikte 70’e yakın ülkeye ihracat yapıyoruz.

Want to know more about Anadolu Efes ?
Review Profile