Bahçeşehir Üniversitesi Blockchain Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 26 follower

About Us

Yüksek güvenlik ve hızıyla öne çıkan Blockchain teknolojisi son yıllarda büyük bir yol kat etmiştir. Kulübün birincil amacı bu teknolojinin sağlık, askeri, ticaret, siber güvenlik gibi birçok alanda kullanılmasını artırmaktır. Öğrencilere Blockchain teknolojisinin önemi hakkında farkındalık kazandırarak, onları BlockchainIST Center’dan en etkin şekilde yararlanmalarını sağlayarak ve alanında ulusal ve uluslararası önemli iş insanlarını ve danışmanları çağırarak Workshoplar, seminerler, zirveler, talks etkinlikleri ve teknik geziler düzenleyerek Bahçeşehir Üniversite’sinden Blockchain’e meraklı öğrenciler yetiştirmek kulübün en büyük görevidir. Alanında ulusal ve uluslararası önemli iş insanlarını ve danışmanları çağırarak Workshoplar, seminerler, zirveler, talks etkinlikleri ve teknik geziler düzenleyerek öğrencilere Blockchain teknolojisin önemi hakkında farkındalık kazandırmak, BlockchainIST Center’dan en etkili şekilde yararlanmalarını sağlamak ve dolayısıyla Bahçeşehir Üniversitesi’nden Blockchain’e meraklı öğrenciler yetiştirmek kulubün başlıca görevleridir.

Video

Bahçeşehir Üniversitesi Blockchain Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Bahçeşehir Üniversitesi Blockchain Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Bahçeşehir Üniversitesi Blockchain Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Bahçeşehir Üniversitesi Blockchain Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Bahçeşehir Üniversitesi Blockchain Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Bahçeşehir Üniversitesi Blockchain Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.