Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü Youthall Verified Badge

  • Student Organization
  • ·
  • 24 follower

About Us

Dünyayı değiştirme eylemi, daha iyisini yapma dürtüsüyle başlar, bir soruyla, bir fikirle şekillenir. Bir fikir bazen küçük bir odada başka meşguliyetleriniz varken geliverir, bazen de aradığınız o “şey” her ne ise biraz kovalanmak ister. Biz de, Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü olarak, fikirlerinin arkasından koşmaya cesaret eden bireylerle birlikte girişimcilik, liderlik, sosyal girişimcilik anlayışı oluşturmak ve her düşünceye açık, gelişimi her zaman ön planda tutan liderler yetiştirmeyi hedefleyen kulüp olmayı amaçlıyoruz. Kulüp olarak; insanların hayatlarına dokunmak, çevremizi daha yaşanır kılmak ve herkes için daha iyi şartlar oluşturmak istiyoruz. Bu amaçla girişimcilik ekosisteminin önemli bir parçası olarak yer almayı hedefliyoruz. İlham alırken ilham olmak temel hedefimiz. 

Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü olarak misyonumuz, genç girişimcileri ve girişimci adaylarını girişimcilik felsefesi doğrultusunda eğitmek ve geliştirmek, ilgili kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde olmayı sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda dönem içerisinde çeşitli eğitimler, zirve organizasyonları ve sosyal sorumluluk projelerine kadar birçok etkinlik düzenlemekteyiz.

Yeditepe Üniversitesi'nde girişimcilik, liderlik ve sosyal girişimcilik kültürünü oluşturarak aktif ve dinamik bir Girişimcilik ve Liderlik Topluluğu olarak ekosistemde yer almak.

Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü has no open job position yet. Follow the company, be the first to know when the job is published.

Are you interested in Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new job arriving here.

Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü has no event yet. Follow the company, be the first to know when the event is published.

Are you interested in Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.

Your career starts here.

Start a new career with the free profile you create.

Get Started
Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü hasn't published any articles yet. Follow the company, be the first to know when the article is published.

Are you interested in Yeditepe Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü?

Follow now and we will notify you when a new event is organized.