Saf Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Sosyal Medya & E-Ticaret Stajyeri

Saf Grubu, farklı sektörlerde sahip olduğu güç ve deneyiminden aldığı cesaret ve destek ile hayata geçirdiği sağlık sektörü yatırımlarını, 2015 yılında kurulan Saf Sağlık firmasıyla sürdürmektedir. Saf Sağlık; “ileri derece yara ve yanık bakımı” alanında konusunda uzman kadrosuyla Türkiye’nin sayılı kuruluşlarından biridir. Saf Sağlık, sektörün dinamiklerine doğru stratejilerle yön vermekte, alanında gelişen ve değişen taleplere dünya standartlarında çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Saf Sağlık, İngiltere ve Fransa başta olmak üzere Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde sağlık sektörüne yön veren, Urgo, Covalon, Advancis, Devon ve benzeri birçok firmanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir. 2019 yılında OTC ve probiyotik grubunda faaliyet gösteren, Avustralyalı “Mcbobben” firmasının distribütörlüğünü alarak portföyünü genişleten Saf Sağlık, 2020 itibariyle OTC ve probiyotik ürünleri ile de Türkiye pazarına fiilen giriş yapmıştır.

Job Description

Şirketimizin ve sahip olduğu markaların sosyal medya ve e-ticaret platformlarındaki hesaplarını yönetecek Sosyal Medya & E-Ticaret Stajyeri aramaktadır.

Responsibilities

Saf Sağlık Hizmetleri firmamızın ve sahip olduğu markaların sosyal medyadaki tüm hesaplarında (Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin) planlı ya da spontan (vizyonumuza paralel) içerikler paylaşacak,

Saf Sağlık Hizmetleri firmamızın sahibi olduğu markaların  online pazar yerlerindeki e-ticaret hesaplarını yönetecek,

İstanbul/Kağıthane'deki ofisimizde çalışabilecek. (Belirli zamanlarda home-office esnekliği sağlanacaktır.)

Qualifications

 • Sosyal medyayı seviyor ve ilgi duyuyor olması 
 • İyi bir sosyal medya tüketicisi ve yenilikleri takip ediyor olması
 • Tercihen sağlık-estetik gibi konulara ilgisinin olması. (bu sektörde hesaplara/trendlere hakim olması)
 • Kurumsal hayat değil Start up ruhuna halim olması
 • Tercihen öncesinde bir hesap yönetmiş ya da yönetiyor olması (Kişisel hesap, hobi hesabı, kurumsal hesap vb)
 • Ekip çalışmasına yatkın olması
 • İstikrarlı ve ne istediğini biliyor olması

Privileges

 • Holding kültürüne vakıf olmak
 • Her gün ve her aşamanın içerisinde olunabilecek, her daim öğrenilebilecek bir yapıda yer almak
 • Hızla büyüyen bir yapının parçası olmak ve yazılacak başarı hikayesinin baş kahramanlarından olmak
 • Ekip ruhu ile çalışmak
 • Kurumsal hayat değil yerine özgür olunabilecek bir yapı
 • Uzun dönemli çalışma ve tam zamanlı bir işe sahip olma fırsatı

Saf Grubu

Saf Grubu; hizmet verdiği her alanda, gerçekleştirdiği her çalışmada, davranış ve değerler bütününü oluşturan; inançlı, adil, eşit, şeffaf ve saygılı kurum ve yönetim kültürü anlayışı ile yaptığı işi en doğru şekilde yapmayı düstur edinmektedir.. Farkında olmanın bilinciyle her fikre fırsat vermekte ve saygı göstermektedir. Büyük başarılar elde etmek için birlikte büyüyebilme erdemine sahip olmanın önemini bilmektedir. Saf Grubu yatırım yaptığı her sektörde gerek iş ortakları gerek çalışma arkadaşları ile bir bütün olarak, sahip olduğu değerlerle desteklenmiş güvenilir ve dinamik bir çalışma ortamları yaratır ve değerlere bağlı çalışmanın, doğru karar verme ve başarılı olmanın en önemli adımı olduğu bilinciyle hareket etmektedir.

Want to know more about Saf Sağlık Hizmetleri A.Ş. ?
Review Profile