About Us

Randstad, İK hizmetleri sektöründe dünya lideridir.

İnsanları ve kuruluşları gerçek potansiyellerini gerçekleştirmelerinde destekliyoruz.

Bunu, günümüz teknolojisinin gücünü insanlara duyduğumuz tutku ile birleştirerek yapıyoruz. Biz buna Human Forward diyoruz.

Hizmetlerimiz geçici İşe Alma ve kalıcı işe alımlarından, İşe Alım Sürecinde Dış Kaynak Kullanımı, Yönetilen Hizmet Programları ve işe alım da dahil olmak üzere Kurum İçi Hizmetlere, Profesyonellere ve İK Çözümlerine kadar uzanmaktadır.

Randstad dünya çapında 38 ülkede faaliyet göstermektedir ve bunların neredeyse yarısında ilk üç sırada yer almaktadır. 2018 yılında Randstad'ta ortalama 38.820 şirket çalışanı ve 4.826 şube ve Inhouse lokasyonu vardı. 2018 yılında, Randstad 23,8 milyar € gelir elde etti ve Kasım 2018'den bu yana endüstrisinde dünyanın bir numaralı konumunu elinde tutuyor.

Dönemsel ve kalıcı seçme-yerleştirme hizmetleri, İK danışmanlık hizmetleri, on-site destek, değerlendirme ve geliştirme merkezi, İK proje hizmetleri ve bordroloma çözümleri sunmaktadır.

Randstad Türkiye uzmanlaştığı birimlerle profesyonel işe yerleştirme yapmaktadır. Bu alanlar,

- Mühendislik

- Finans

- Satış ve Pazarlama

- Teknoloji

- İnsan Kaynakları/İdari İşler 

- Satın alma/Tedarik Zinciri/Lojistik

 

Video

Client Advisor
Randstad

We are seeking for a "Client Advisor/ Sales Representative" for our multinational client which oparetes in luxury retail sector.  Drive and achieve individual and team objectives and be accountable f...

  • Şişli, İstanbul
  • Paid
  • Sales