Migros Ticaret A.Ş

Migros MAYA Staj Programı

“İyi Gelecek Yolculuğu”nun bir parçası olmak ister misin?

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olarak kurulduğumuz günden bu yana bizim işimiz, iyi geleceğin izini sürmek! Teknolojiye verdiğimiz önem ve yenilikçi uygulamalarımızla sürekli gelişmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Agile çalışma prensibimiz, fırsat eşitliğini sağlama konusundaki kararlı adımlarımız ve sürekli eğitim&gelişim imkanlarımızla, her Migroslu’nun kendi kariyer hikayesini yaratmasına fırsat sağlıyoruz.

Başarmaya, kazanmaya, sınırlarını zorlamaya, kendini aşmaya, lider olmaya hazırsan seni MAYA staj programına bekliyoruz!

Job Description

“MAYA” Staj Programı nedir? 

Migros’un 2021 yılında yeni mezun olacak genç yeteneklere 4 ay boyunca Mağaza Yönetimi deneyimi yaşamaları için tasarladığı programdır. 

MAYA Staj Programı’yla, mezun olmadan perakende sektöründe mağaza yönetimini yakından deneyimleyebilirsin. Toplamda 4 ay (Şubat-Mayıs) sürecek staj programında; 2 ay mağaza çalışanı, 2 ay ise Mağaza Yöneticisi olarak çalışacaksın! Satıştan, takım çalışmasına, iletişimden, "Yönetici Okulu" eğitimlerine kadar geniş yelpazede gelişim imkanı bulacaksın. Mezuniyetin sonrası ise programı başarıyla tamamlarsan, “Mağaza Yöneticisi” olarak Migros’ta işin hazır! 

Qualifications

Kimler Başvuru Yapabilir?

• Üniversite 4. sınıf öğrencisi  

• 4 ay boyunca (Şubat-Mayıs) haftada 5 gün programa devam edebilen  

• Perakende sektörünün dinamik yapısında deneyim kazanmaya istekli  

• Müşteri odaklılığı yüksek  

• İletişim kurmaktan keyif alan  

• Takım çalışmasına yatkın genç yetenekler başvuru yapabilir.  

Yöneticilik benim mayamda var diyorsan, mezun olmadan mağaza yöneticisi olarak çalışarak işinin lideri olmaya hazırsan, MAYA staj programımız ile seni aramıza bekliyoruz! 

Migros'ta Genç Yetenekler İçin Neler Var?

Yöneticilerimizin %98’ini iç kaynaklardan yetiştiren bir şirket olarak, hem mağazalarımız hem idari birimlerimizde genç yetenekleri şirketimize kazandırmak öncelikli konularımız arasında yer alıyor.

Örneğin, genç yeteneklerin 8 ay boyunca iş hayatına dair gerçek bir deneyim kazandığı, Stevie Ödüllerinde “Best Youth Employment Strategy” kategorisinde Bronze Stevie ödüllü Smart Uzun Dönemli Staj Programı ile; üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri mezun olmadan mesleki ve kişisel yetkinliklerini geliştirme fırsatı buluyor. 

Bununla birlikte, mağazalarımızda üniversite son sınıf öğrencilerini kapsayan MAYA (Part-Time Mağaza Yöneticilik Programı) ile, yönetici adayı stajyerlerimiz mesleki ve kişisel eğitimlerle zenginleştirilmiş 6 aylık program ardından mezun olur olmaz mağaza yöneticisi olarak çalışma hayatına adım atma fırsatı buluyor.

Want to know more about Migros Ticaret A.Ş ?
Review Profile